Wredniak - Galeria Zdjęć

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Garis » wtorek, 10 maja 2005, 10:21

Latarnia we mgle - super !
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez wredniak » wtorek, 31 maja 2005, 22:12

Kilka nowych zdjec i dwa poprawione.
poprawiona latarnia
Obrazek

wykadrowana wieza cisnien

Obrazek

w tym samym czasie co latarnia powstalo to zdjecie
Obrazek

male wariacje na temat stokrotki

Obrazek

troche zwierzatek

Obrazek

Obrazek

inne ujecie columbusa
Obrazek

fontanny

Obrazek

troche morza

Obrazek

deptak noca
Obrazek
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Postprzez Sato » wtorek, 31 maja 2005, 22:47

okropne ramki... nieestetyczne... ;/
a fotki sa ok 8)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez keeper » wtorek, 31 maja 2005, 22:50

Dzika świnia jest niesamowita. Sprawia wrażenie, jakby miała zaraz na mnie spojrzeć.. aż ciarki człowieka przechodza. Gratuluję
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » wtorek, 31 maja 2005, 22:52

latarnia i deptak przechodza do finalu :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Garis » środa, 1 cze 2005, 07:40

Ja obstawiam inne ujecie Columbusa, dziko świnio :) no i ta latrnia - niepowtarzalny urok. Poza tym lubię zdjęcia fontanny w nocy. Pozostałe zdjęcia bardzo udane i widać w nich wkład pracy autora.
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez wredniak » czwartek, 2 cze 2005, 11:07

Sato napisał :
okropne ramki... nieestetyczne... kwasny
a fotki sa ok Cool

masz racje w takich ramkach nie powiesilbym niczego na scianie, ale spełniły swoja role :lol:
NataliaW napisała:
W wieży za dużo szumu.

chyba masz racje ale posialem gdzies aparacik, okulary mam za slabe a szumy wymykaja mi sie z pod kontroli. przyznaje bez bicia ze przy morzu nic nie majstrowalem i to nie moja wina ze ono krzywe. wiem teraz dlaczego ten pan znalazl sie w tak dziwnym miejscu
Obrazek

keeper napisała:
Dzika świnia jest niesamowita. Sprawia wrażenie, jakby miała zaraz na mnie spojrzeć.. aż ciarki człowieka przechodza. Gratuluję


nie moge stwierdzic obiektywnie bo bylem na znieczuleniu ale byla chyba calkiem sympatyczna bo chciala nawet strzelic "niedzwiadka".
Obrazek

mniej sympatyczny byl ten pan. najpierw patrzyl podejrzliwie.
Obrazek

pozniej chcial mnie pogonic
Obrazek

troche klopotu mialem z tym zuczkiem bo mi ciagle uciekal
Obrazek

z tym zdjeciem nie bylo problemu. nie probowal uciekac ;)
Obrazek
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Postprzez wredniak » środa, 10 sie 2005, 16:35

po dłuższej przerwie kilka nowych (starych) zdjęć.

1. biedroneczki są w kropeczki
Obrazek

2. Jezioro Turkusowe
Obrazek

3. koniczynka
Obrazek

4. kilka kwiatuszków
Obrazek

Obrazek

Obrazek

5. trochę wiosny
Obrazek

6. czy ktoś wie co to jest ??
Obrazek

7. trochę historii
Obrazek

8. alejka
Obrazek

zachecam do komentowania
:) :twisted:
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Postprzez kamila » środa, 10 sie 2005, 19:02

biedroneczka, jest cudna :) Ostatnio dosć często ratuje im życie.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez wredniak » czwartek, 2 lut 2006, 22:53

ZIMA NAD MORZEM

Kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru.

1.
Obrazek

2.
Obrazek

3.
Obrazek

4.
Obrazek

5.
Obrazek

6.
Obrazek

Zachęcam do komentowania.
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Postprzez wredniak » sobota, 4 lut 2006, 12:55

7.
Obrazek

8
Obrazek

9
Obrazek
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Postprzez wredniak » sobota, 4 lut 2006, 15:06

9.
Obrazek
wredniak
Ważniak
 
Posty: 213
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 21:42
Lokalizacja: kolobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości