Zaliczylam sesje!!
/quote]
gratuluje, takiej to dobrze
teraz bedziesz na pewno sie nudzic, wiec w ramach rozrywki potrzymaj za mnie kciuki, wsparcie duchowe sie przyda

yennefer napisał(a):Nemo napisał(a):Jest pieknie![]()
Zaliczylam sesje!!
/quote]
gratuluje, takiej to dobrze
teraz bedziesz na pewno sie nudzic, wiec w ramach rozrywki potrzymaj za mnie kciuki, wsparcie duchowe sie przyda![]()
Trzymaj sie!!!! 
Nemo napisał(a):
Spoko!!! bede, podaj terminy!!!![]()
![]()
![]()
Tak bede sie nudzic a tak dzieki Tobie bede miala co robic, obok szydelkowania ......![]()
Trzymaj sie!!!!

kurczaczek napisał(a):Jeszcze dwa egzaminy![]()
Ja chce już odpocząć![]()
kulA napisał(a):kurczaczek napisał(a):Jeszcze dwa egzaminy![]()
Ja chce już odpocząć![]()
nie tylko ty, wlasnie wychodze na ustny z UA, dokladnie to ide wybadac jakie pytania moze zadawac nastepnym razem bo zdac to dzis na pewno nie zdam

yennefer napisał(a):Nemo napisał(a):
Spoko!!! bede, podaj terminy!!!![]()
![]()
![]()
Tak bede sie nudzic a tak dzieki Tobie bede miala co robic, obok szydelkowania ......![]()
Trzymaj sie!!!!
8.02. - wtedy najbardziej bede potrzebować![]()
spoko, jak bedziesz sie wciąż nudzić, tylko daj znać, a ja już Ci wynajde jakieś zajęcie ekstra![]()
!

FiDo napisał(a):powiedzcie mi co sie powinno zrobic z taka osoba? sa jakies porady jak postepowac z fenomenalnymi przypadkami?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości