studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 15:45

[quote="Nemo"]Jest pieknie !! :D Zaliczylam sesje!! :[/quote]
gratuluje, takiej to dobrze ;)
teraz bedziesz na pewno sie nudzic, wiec w ramach rozrywki potrzymaj za mnie kciuki, wsparcie duchowe sie przyda :P :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Nemo » środa, 1 lut 2006, 16:10

yennefer napisał(a):
Nemo napisał(a):Jest pieknie !! :D Zaliczylam sesje!! :[/quote]
gratuluje, takiej to dobrze ;)
teraz bedziesz na pewno sie nudzic, wiec w ramach rozrywki potrzymaj za mnie kciuki, wsparcie duchowe sie przyda :P :lol:



Spoko!!! bede, podaj terminy!!! :lol: :P :wink:
Tak bede sie nudzic a tak dzieki Tobie bede miala co robic, obok szydelkowania ...... :wink: :D Trzymaj sie!!!! :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez yennefer » środa, 1 lut 2006, 18:00

Nemo napisał(a):
Spoko!!! bede, podaj terminy!!! :lol: :P :wink:
Tak bede sie nudzic a tak dzieki Tobie bede miala co robic, obok szydelkowania ...... :wink: :D Trzymaj sie!!!! :)

8.02. - wtedy najbardziej bede potrzebować :oops:
spoko, jak bedziesz sie wciąż nudzić, tylko daj znać, a ja już Ci wynajde jakieś zajęcie ekstra :twisted: :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kurczaczek » czwartek, 2 lut 2006, 08:39

Jeszcze dwa egzaminy :x
Ja chce już odpocząć :cry: :placze:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez kulA » czwartek, 2 lut 2006, 08:43

kurczaczek napisał(a):Jeszcze dwa egzaminy :x
Ja chce już odpocząć :cry: :placze:

nie tylko ty, wlasnie wychodze na ustny z UA, dokladnie to ide wybadac jakie pytania moze zadawac nastepnym razem bo zdac to dzis na pewno nie zdam
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kurczaczek » czwartek, 2 lut 2006, 08:49

kulA napisał(a):
kurczaczek napisał(a):Jeszcze dwa egzaminy :x
Ja chce już odpocząć :cry: :placze:

nie tylko ty, wlasnie wychodze na ustny z UA, dokladnie to ide wybadac jakie pytania moze zadawac nastepnym razem bo zdac to dzis na pewno nie zdam

Powodzenia :!:
Ja też zaraz wychodze na egzamin z organizacji i zarządzania :cry:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Nemo » czwartek, 2 lut 2006, 12:06

yennefer napisał(a):
Nemo napisał(a):
Spoko!!! bede, podaj terminy!!! :lol: :P :wink:
Tak bede sie nudzic a tak dzieki Tobie bede miala co robic, obok szydelkowania ...... :wink: :D Trzymaj sie!!!! :)

8.02. - wtedy najbardziej bede potrzebować :oops:
spoko, jak bedziesz sie wciąż nudzić, tylko daj znać, a ja już Ci wynajde jakieś zajęcie ekstra :twisted: :lol:


Juz zapisuje sobie w kalendarzu, co by nie zapomniec, czerwonym flamasterkiem! :lol: :wink: :P
Ekstra zajecie......hmm..... musze sie zastanowic, ale dziur w Twoich koszulkach nie bede cerowac. !!! :lol: :wink: :wink:
Jak narazie sie nie nudze, na szczescie inni o to dbaja :wink:

Kurczaczek , KulA = trzymajcie sie i powodzenia!!!! :)
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Adit » czwartek, 2 lut 2006, 12:47

kurczaczek napisał(a):Jeszcze dwa egzaminy :x
Ja chce już odpocząć :cry: :placze:

Mi takze zostaly JESZCZE TYLKO dwa egzaminy..
Kurczaczek..to jeszcze tylko dwie nieprzespane noce..a potem juz spokoj :wink:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kulA » czwartek, 2 lut 2006, 19:01

oczywiscie dzisiaj nie zdalem ustnego, ale na to bylem przygotowany, informacja dnia jest to ze niket (slownie NIKT) nie zdal wtorkowego egzaminu z elektrotechniki
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez FiDo » czwartek, 2 lut 2006, 21:17

ale jaja! wyslalem dzisiaj kolege z indexem po wpis z historii sztuki. kolega do mnie dzwoni - Ty, Mariusz sluchaj. facet nie chce dac Ci wpisu, bo nie masz oceny z pierwszego kolosa. -jak to k***a nie mam?!! - no nie masz. -no co on odp******a???? -czekaj, dam Ci doktora do sluchawki; no i po krotkiej rozmowy z doktorkiem wstawil mi wysniona ocene do indexu, ale powiedzial, ze jak sie ten kolos nie znajdzie u niego w domu wyciagnie z tego konsekwencje w przyszlym semestrze.
przyszedl wieczor...
wpadaja do mnie dwaj koledzy z grupy. mowie im co zaszlo. wiecie co mi powiedzieli? ze kolezanka bawila sie papierkami w pierwszej lawce i schowala (ponoc przypadkiem) dwa kolosy do torby. przez kilka miesiecy ich nie oddawala! koledzy to z nia zalatwili, bo ja juz z nia raz przykra akcje mialem. zadzwonila do nich z rykiem "MARIUSZ MNIE ZABIJE!!!". oni wezma te sprawdziany i oddadza facetowi. obiecalem im , ze nie bede wyciagal zadnych konsekwencji wobec niej. gdyby nie przypadkowa rozmowa z kolegami mialbym pojechane w ostatnim semestrze historii sztuki. powiedzcie mi co sie powinno zrobic z taka osoba? sa jakies porady jak postepowac z fenomenalnymi przypadkami?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » czwartek, 2 lut 2006, 21:18

szczescie, ze nie wyrzucila..
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Martius » czwartek, 2 lut 2006, 21:22

:P hmmmmmmm fido
a/ zakopac ?
b/ zakopac?
c/ zakopac?
d/ kuleczka w w główke ?
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez FiDo » czwartek, 2 lut 2006, 21:25

no kurde, to by bylo wyjscie. poki co boje sie ze moze mi zrobic w przyszlosci podobny numer. i na tym ucierpie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » czwartek, 2 lut 2006, 21:25

FiDo napisał(a):powiedzcie mi co sie powinno zrobic z taka osoba? sa jakies porady jak postepowac z fenomenalnymi przypadkami?

a z polobrocika raz za kare i dwa tak na przyszlosc :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Adit » czwartek, 2 lut 2006, 23:36

FiDo napisał(a): powiedzcie mi co sie powinno zrobic z taka osoba? sa jakies porady jak postepowac z fenomenalnymi przypadkami?


Jak to bylo.. marchewka w d** i do lasu?! :wink:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości