


bezAMBICJI napisał(a):Marquez"Sto lat samotności"
Czytał ktoś może![]()
Roman napisał(a):bezAMBICJI napisał(a):Marquez"Sto lat samotności"
Czytał ktoś może![]()
czytał
znakomita książka, wspaniale napisana, z niesamowitym klimatem
w połowie powieści zgubisz się między bohaterami, gdyż na palcach jednej ręki można policzyć imiona, którymi nazywa Marquez bohaterów
w Macondo dzieje się też inna pozycja Marqueza "Szarańcza"
To jutro zabieram sie do jej czytania...bo dzisiaj niestety z fizyka bede walczyć
![wall [smilie=wall.gif]](./images/smilies/wall.gif)
bezAMBICJI napisał(a):Marquez"Sto lat samotności"
Czytał ktoś może![]()



Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości