
fern napisał(a):No ja tak samo, bo mamy zaprojektować zaproszenie na sesję, która niedługo odbędzie się w szkole i mamy wstawić m.in. logo szkoły, ale na stronie niestety są tylko dwa małe :\
, bo po co wieksze?
chociaz nie przyznam...balansowanie na slynnej drewnianej drabinie bylo fajne
redlovebloodgirl napisał(a):hehehe az sie ciesze ze juz nic nie musimy robic z ta sesjachociaz nie przyznam...balansowanie na slynnej drewnianej drabinie bylo fajne
![]()
zaproszenia od kilku lat byly mniej wiecej takie same-proste, z malym logo.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości