1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez groszeq » wtorek, 10 sty 2006, 17:29

Dzisiaj 10.01 miała być podobno jakaś rada polonistek. Więc jutro... się zobaczy... co i jak ;/
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez fern » czwartek, 2 lut 2006, 17:31

Na gwałt (dziś wyłącznie, ew. jutro rano) potrzebuje logo Kopernika w możliwie dużej rozdzielczości. Z góry dziękuje za pomoc.
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Olcia » czwartek, 2 lut 2006, 17:35

a czy na stronie szkoły nie ma?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 2 lut 2006, 17:52

ostatnio na informatyce szukalismy jakiegos logo i niestety, udalo sie nam znalezc tylko to male na szkolnej stronie...
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez fern » czwartek, 2 lut 2006, 20:32

No ja tak samo, bo mamy zaprojektować zaproszenie na sesję, która niedługo odbędzie się w szkole i mamy wstawić m.in. logo szkoły, ale na stronie niestety są tylko dwa małe :\
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez agentWomen » czwartek, 2 lut 2006, 20:39

fern napisał(a):No ja tak samo, bo mamy zaprojektować zaproszenie na sesję, która niedługo odbędzie się w szkole i mamy wstawić m.in. logo szkoły, ale na stronie niestety są tylko dwa małe :\

to wstaw małe
My robiliśmy w zeszłym roku zaproszenia i wstawiliśmy małe 8) , bo po co wieksze?
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez fern » czwartek, 2 lut 2006, 20:50

Ale ono jest jednak ciut za małe :\ Ma ono 50x50 pixeli :\
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez agentWomen » czwartek, 2 lut 2006, 20:52

eee na zaproszenie styknie, a jak cos to zgłoś sie do informatyków lub może p. Mućka
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez agentWomen » czwartek, 2 lut 2006, 20:54

Moze Tutaj coś znajdziesz. to sa zdjęcia szkolne
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez fern » czwartek, 2 lut 2006, 21:15

Folder przetrzepałem już wczesniej, a sęk w tym, że prof. G. dała nam czas do jutra (mówiąc o tym dzisiaj :\)....
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 2 lut 2006, 21:42

hehehe az sie ciesze ze juz nic nie musimy robic z ta sesja ;) chociaz nie przyznam...balansowanie na slynnej drewnianej drabinie bylo fajne :P

zaproszenia od kilku lat byly mniej wiecej takie same-proste, z malym logo.
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez fern » czwartek, 2 lut 2006, 21:58

Dostaliśmy jeden wzór, z 2004 roku. No ale cóż... jak nie mamy dużego to chociaż małe wsadzimy :D Dzięki za pomoc :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Mariol » czwartek, 2 lut 2006, 22:05

redlovebloodgirl napisał(a):hehehe az sie ciesze ze juz nic nie musimy robic z ta sesja ;) chociaz nie przyznam...balansowanie na slynnej drewnianej drabinie bylo fajne :P

zaproszenia od kilku lat byly mniej wiecej takie same-proste, z malym logo.


Gwiazdki były fajne... I mały majster z młotkiem biegający... :roll:
Ale już panowie od lamp byli nachalni... :?
Mariol
 

Postprzez groszeq » czwartek, 9 lut 2006, 15:55

Ciekawe, dlaczego połowiniki zrobili w czwartek [smilie=hmmm.gif]
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Uri » czwartek, 9 lut 2006, 15:56

kto i kiedy ma niemiecki z Lipskim w przyszłym tygodniu? mam dla niego wiadomość, przestrogę i radę :)
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości