właśnie nie byłem dzisiaj na egzaminie i mam [beeep]
lepiej było się chyba nie urodzić, [beeeep] to wszystko
), u mnie to już tradycja

NataliaW napisał(a):Nemo napisał(a):Jest pieknie![]()
Zaliczylam sesje!! jestem w domku!!
![]()
![]()
Do pelni szczescia brakuje mi juz tylko jakiejs imprezki i znajomych!!![]()
![]()
![]()
![]()
Pozdrawiam All!!!!
takiej to dobrzeniesprawiedliwości
![]()
ja jeszcze dzis filozofia, w piątek stosunki i w przyszłym tygodniu stylistyka i literatura ale już 80% za mną w tym najgorsza ekonomia wiec i tak nie jest źle

Można mu Dekalog napisać i zaliczyć na 4, albo przelać na papier całą wiedzę książkową i pożeganc się z uczelnią. Ciekawe, na który moment jest humoru trafię .... ![hmmm [smilie=hmmm.gif]](./images/smilies/hmmm.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości