Problem z przeglądarkami.... IE &Mozilla

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Problem z przeglądarkami.... IE &Mozilla

Postprzez Tisaja » czwartek, 26 sty 2006, 22:18

No mam taki problem: Jest jedna jedyna strona ,która nie otwiera się przez Mozillę......Spróbowałam przez Internet Explorer... i proszę....otworzyła sie....O co chodzi?
Dodam ,że pnie mogłam otworzyc przez kilka dni..... restartowałam komp, czyściła, defragmentowałam, przywracałam system.... i nic..... :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Re: Problem z przeglądarkami.... IE &Mozilla

Postprzez cichy » czwartek, 26 sty 2006, 22:35

TISAJA napisał(a):nie otwiera się przez Mozillę......

w sensie?
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » piątek, 27 sty 2006, 10:31

WZT
Ale ja wcześniej wchodziłam tam przez Mozillę....
cichy T
ISAJA napisał(a):
nie otwiera się przez Mozillę......

w sensie?
W sensie...? Normalnie- otwieram stronę uczelni, otwieram wydział, otwieram wszystkie strony różnych katedr na wydziale...prócz jednej katedry (wcześniej otwierała sie normalnie-też przez Mozillę).... Wiem ,że to dziwne....dlatego pytam, jak temu zaradzić..... :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » sobota, 28 sty 2006, 15:21

Szift
zacznij moze od pochwalenia sie adresem, aby inni uzytkownicy mozilli/firefoxa mogli zweryfikowac czy u nich tez jest z tym klopot, moze brakuje Ci jakiegos plug-in'

Dokładnie ta stronka nie wchodzi...

A wchodzi się przez i klika na katedrę matematyki....czyli link ,który podałam wyżej.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kawon » sobota, 28 sty 2006, 15:47

U mnie na IE dziala, niemniej jednak calosc jest conajmniej bezmyślna - pliki txt zamiast htm, brak doctypów, jakies dzikie kodowania, nic dziwnego ze w firefoksie nic nie widac.
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez RoCzEz » sobota, 28 sty 2006, 17:09

U mnie też w Firefosie nie działa ta strona i plan zajęć też nie. Dlatego od jakiegoś czasu do sprawdzenia czegoś na PK korzystam z IE i nie mam żadnych problemów.
RoCzEz
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:01
Gadu-Gadu: 0

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 28 sty 2006, 17:22

hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być ;) :)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Tisaja » sobota, 28 sty 2006, 18:21

bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być Wink Smile
Hmmmm.... rozumiem ,że maczasz w tym paluszki...... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 28 sty 2006, 18:37

TISAJA napisał(a):bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być Wink Smile
Hmmmm.... rozumiem ,że maczasz w tym paluszki...... :wink:


No mozna tak powiedziec :D :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez cichy » sobota, 28 sty 2006, 18:58

TISAJA napisał(a):Dokładnie ta stronka nie wchodzi...

A wchodzi się przez i klika na katedrę matematyki....czyli link ,który podałam wyżej.

hehe...no ja nie wiem o co chodzi, bo mi chodzi :twisted: :twisted: :twisted: alles ladnie sie laduje i brzydko wyglada (ale to juz rzecz gustu) :P
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez cichy » sobota, 28 sty 2006, 19:01

kawon napisał(a):U mnie na IE dziala, niemniej jednak calosc jest conajmniej bezmyślna - pliki txt zamiast htm, brak doctypów, jakies dzikie kodowania, nic dziwnego ze w firefoksie nic nie widac.

gdzie Ty masz te pliki txt zamiast htm?? Doctypy sa, kodowanie to iso-8859-2 wiec gucio :?:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez bezAMBICJI » sobota, 28 sty 2006, 20:30

WZT napisał(a):
bezAMBICJI napisał(a):
TISAJA napisał(a):bezAMBICJI
hmm...dobrze wiedzieć że jest taki problem....mysle że niedługo nie powinno go już być Wink Smile
Hmmmm.... rozumiem ,że maczasz w tym paluszki...... :wink:


No mozna tak powiedziec :D :D


bezAMBICJI -nalezysz do jakiegos swiatowego spisku ????? :>


hehehehe...nieee :wink:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Następna strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość