studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » piątek, 27 sty 2006, 12:48

NataliaW napisał(a):
Peny napisał(a):Boże, spraw, żebym miala tyle zapału co Natalia i Adit ;)
Mi jakos nie idzie, nie moge sie zabrac za robote eh..
pupa... czyli parszywe uczucie pustki antropologicznej :?


Magda łaaaap....rzucam do Ciebie troche energii.... :przytul:

Natalia! Pomoglo! :) :P
W rytmie radia ABF pisze ściagi na antropologie, zawsze to cos :) Bedzie dobrze
A Wam, chlopaki, życze powodzenia
Cichy - uszy do góry! nie moze byc tak tragicznie! :]
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Adit » piątek, 27 sty 2006, 14:48

Peny napisał(a):
NataliaW napisał(a):
Peny napisał(a):Boże, spraw, żebym miala tyle zapału co Natalia i Adit ;)
Mi jakos nie idzie, nie moge sie zabrac za robote eh..
pupa... czyli parszywe uczucie pustki antropologicznej :?


Magda łaaaap....rzucam do Ciebie troche energii.... :przytul:

Natalia! Pomoglo! :) :P
W rytmie radia ABF pisze ściagi na antropologie, zawsze to cos :) Bedzie dobrze
A Wam, chlopaki, życze powodzenia
Cichy - uszy do góry! nie moze byc tak tragicznie! :]


Madalena...Ty przeciez zawsze wychodzilas calo z opresji :twisted: :*
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez .Y. » piątek, 27 sty 2006, 18:49

Dzis okazalo sie, ze nie da sie nauczyc w kilka godzin calej historii anglii. Ale nie bylo zle. Ciekawe tylko czy dr F. w przerwie miedzy tlumaczeniem tekstow o paznokciach do Glamour a tlumaczeniem ksiazek Whartona, postanowi za bardzo nikogo nie uwalac.
Jeszcze dwa egzaminy i zaliczenie, szkoda ze zapal wyczerpal sie jakos w zeszlym tygodniu...
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez cichy » piątek, 27 sty 2006, 18:56

.Y. napisał(a):Dzis okazalo sie, ze nie da sie nauczyc w kilka godzin calej historii anglii. Ale nie bylo zle. Ciekawe tylko czy dr F. w przerwie miedzy tlumaczeniem tekstow o paznokciach do Glamour a tlumaczeniem ksiazek Whartona, postanowi za bardzo nikogo nie uwalac.
Jeszcze dwa egzaminy i zaliczenie, szkoda ze zapal wyczerpal sie jakos w zeszlym tygodniu...

.H. spokojnie, napewno dasz rade, a na takiego lenia najlepsze jest wyobrazenie imprezy jaka sie odbedzie, gdy zdasz wszystkie egzaminy....na mnie to dziala :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez .Y. » piątek, 27 sty 2006, 18:58

Na mnie nie, bo ja mam tutaj prawo tylko do jednego wyjscia w miesiacu do pierwszej :P
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez FiDo » piątek, 27 sty 2006, 19:00

.Y. napisał(a):Na mnie nie, bo ja mam tutaj prawo tylko do jednego wyjscia w miesiacu do pierwszej :P


a u Ciebie kolezanko chyba niebawem zawitam w Warszawce.. ale chyba w kg bedziesz. od kiedy ferie?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez cichy » piątek, 27 sty 2006, 19:00

.Y. napisał(a):Na mnie nie, bo ja mam tutaj prawo tylko do jednego wyjscia w miesiacu do pierwszej :P

:shock: no co Ty, Haniu trafilas do klasztoru? ale to i tak bedzie pierwsze wyjscie w lutym :wink:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez .Y. » piątek, 27 sty 2006, 19:11

Do klasztoru nie, do dziadkow. A to gorsze niz klasztor. Nie polecam. No, chyba ze lubisz terror :P
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez cichy » piątek, 27 sty 2006, 19:12

.Y. napisał(a):Do klasztoru nie, do dziadkow. A to gorsze niz klasztor. Nie polecam. No, chyba ze lubisz terror :P

hiehie...ja sam jestem jak ten terror :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez kurczaczek » sobota, 28 sty 2006, 19:46

Sesjon depresion ciąg dalszy...
Jeszcze 3 egzaminy :zdziwko:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez .Y. » sobota, 28 sty 2006, 19:53

A dr F. nie chce mi wyslac wynikow egzaminow i napisal mi zebym sie bujala i nie wiem czy mam sie przygotowywac do poprawki. Pupa.
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Postprzez cichy » sobota, 28 sty 2006, 21:08

.Y. napisał(a):A dr F. nie chce mi wyslac wynikow egzaminow i napisal mi zebym sie bujala i nie wiem czy mam sie przygotowywac do poprawki. Pupa.

[smilie=bounce.gif] buju buju buj :?: :P :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez .Y. » sobota, 28 sty 2006, 22:02

Taa.. cos w tym stylu.. Pewnie kolezanki z redakcji Glamour poradzily mu, zeby byl zlosliwy :p
Avatar użytkownika
.Y.
Coś tam napisał
 
Posty: 65
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2005, 15:52
Lokalizacja: z nikąd

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości