NataliaW napisał(a):Peny napisał(a):Boże, spraw, żebym miala tyle zapału co Natalia i Adit
Mi jakos nie idzie, nie moge sie zabrac za robote eh..
pupa... czyli parszywe uczucie pustki antropologicznej
Magda łaaaap....rzucam do Ciebie troche energii....
Natalia! Pomoglo!
W rytmie radia ABF pisze ściagi na antropologie, zawsze to cos
Bedzie dobrze
A Wam, chlopaki, życze powodzenia
Cichy - uszy do góry! nie moze byc tak tragicznie!
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)





no co Ty, Haniu trafilas do klasztoru? ale to i tak bedzie pierwsze wyjscie w lutym 
buju buju buj