studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Suzy » środa, 18 sty 2006, 21:56

... mam nadzieję, że jutro robię już ostatnie podejście do zaliczenia ... bowiem kolejnego takiego wyjazdu już chyba nie zniosę .... :?
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Suzy » środa, 18 sty 2006, 23:02

WZT napisał(a):
Suzy napisał(a):... mam nadzieję, że jutro robię już ostatnie podejście do zaliczenia ... bowiem kolejnego takiego wyjazdu już chyba nie zniosę .... :?


Trzymam kciuki i niedaj sie tam w Toruniu!


dziękuję :* ... będę dzielna :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez yennefer » środa, 18 sty 2006, 23:28

hyhy, na razie jestem dobrej mysli, jesli chodzi o sesje. najwazniejszy egzamin zostal przelozony, a reszta nie jest az tak straszna, wiec poki co -wierze, ze bedzie alles gut ;) :roll:
w piatek czeka mnie tylko jedno kolo, w poniedzialek zaliczenie z calego semestru z wloskiego - no troche trzeba bedzie przysiaść faldow, jak sie nie uczylo :P :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Suzy » czwartek, 19 sty 2006, 16:07

... jestem z siebie dumna :roll: ... już po dopytce która poszła całkiem gładko ... w bibliotece wszystko opłacone ... książki prawie w plecaku ... jeszcze tylko w sobotę ksero notatek na egazminy i jedną nogą jestem absolwentką [smilie=shifty.gif]
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Nemo » sobota, 21 sty 2006, 13:28

Nie mam czasu na lenistwo! niestety.... :cry:
sporo jest do nauczenia a i egz. sa trudniejsze niz rok temu!
Trzymajcie kciuki!!! 2 tyg. Sadu nadchodza juz od pn!!!
wracam do tych tam.... zapisanych maczkiem bialych prostokatoow! ;/
See You on the other side.... :wink:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Rymek_Hunter » środa, 25 sty 2006, 12:12

Co za sajgon. Jutro mam egzamin z prawa :shock: jedyne co zrobiłem to przeczytałem wykłady bo jak zobaczyłem spis treści w książce stwierdziłem że sobie podaruje :lol: coś czuję, że jutro będę polegał na czyjejś wiedzy, nawet nie chce mi się ściąg robić, za dużo czasu mi zejdzie, to tylko w końcu 20 kartek w zeszycie maczkiem zapisane :lol:
jeszcze mnie czeka egz. z informy (pójde sobie na 0 bez uczenia zobaczymy co mi z tego wyjdzie) i z historii gospodarczej, yhh nie nawidzę tego. Klientka z angola nie chce mi dać zaliczania bo twierdzi, że nie umiem angola... no tak wszystkie kolokwia na 4 o tym w końcu świadczą, co za bzdura :/ idę na piwo :wink: pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » środa, 25 sty 2006, 13:29

hmm.. sesja sesja sesja... Zajecia na uczelni sie skonczyly wiec mam troche czasu zeby przygotowac sie do egzaminu z filozofii :< ktory mam zaraz po egzaminie z antropologii społecznej :maruda:
:glupek:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości