
WZT napisał(a):Suzy napisał(a):... mam nadzieję, że jutro robię już ostatnie podejście do zaliczenia ... bowiem kolejnego takiego wyjazdu już chyba nie zniosę ....
Trzymam kciuki i niedaj sie tam w Toruniu!
... będę dzielna 

... już po dopytce która poszła całkiem gładko ... w bibliotece wszystko opłacone ... książki prawie w plecaku ... jeszcze tylko w sobotę ksero notatek na egazminy i jedną nogą jestem absolwentką ![shifty [smilie=shifty.gif]](./images/smilies/shifty.gif)

jedyne co zrobiłem to przeczytałem wykłady bo jak zobaczyłem spis treści w książce stwierdziłem że sobie podaruje
coś czuję, że jutro będę polegał na czyjejś wiedzy, nawet nie chce mi się ściąg robić, za dużo czasu mi zejdzie, to tylko w końcu 20 kartek w zeszycie maczkiem zapisane
idę na piwo
pozdrawiamUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości