...moi sąsiedzi cały czas cos walą /?/...ale minelo dopiero pare dni od daty ich slubu...poczekam....nie walę z pięsci w sciane...jestem cierpliwy ...i ciekawy !
przez agentWomen » poniedziałek, 23 sty 2006, 00:23
Wirnik napisał(a):...moi sąsiedzi cały czas cos walą /?/...ale minelo dopiero pare dni od daty ich slubu...poczekam....nie walę z pięsci w sciane...jestem cierpliwy ...i ciekawy !
ooooo jeny, może to łóżko stuka o ściane, no daj nowożeńcom nacieszyć sie sobą
...slucham i tempa nabieram !....ze tak szybko mozna...tez sie dziwie....ale to nowozency...chyba jutro kupie kwiatka i zaniosę im w dowód mej przeszlosci sexualnej..ale...ale....ale.....i tak bylem lepszy /szybszy/.....