
Wirnik napisał(a):...moi sąsiedzi cały czas cos walą /?/...ale minelo dopiero pare dni od daty ich slubu...poczekam....nie walę z pięsci w sciane...jestem cierpliwy ...i ciekawy !

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości