NataliaW napisał(a):na wieczór planuje super imprezke z ekonomią.... będzie zajefajnie napewno...........
![]()
ja w tym czasie ide na randke z historia sztuki

WZT napisał(a):
chyba dzisija sie gdzies wkrece i nawet wiem gdzie-bo przed chwila kolega przeszedl na czworaka przzy moich drzwiach....hm.... trzeba to sprawdzic .....

WZT napisał(a):kulA napisał(a):i ksiazka Pratchett'a
co sie stalo ze wreszcie ruszyles tego autora?????
Ja Tobie trulem otym przez 3 lata....co sie stalo ze ja wzioles do reki?!
a tak szczerze jak bylismy pod namiotem nad jeziorkiem to biegal i calek truli mi tyle (no w sumie opowiadalem) ze stwierdzilem ze w koncu sie zabiore skoro wszyscy tak chwala, dobra ide poczytacojj.. jakbym przeczytała wcześniej to bym Cię wzięła ze sobą, ale to nic straconego..report5 napisał(a):idę z tobą - tylko nie pisz, że jesteś w alpachkamila napisał(a):uuu.. jak zimno, dlatego na grzańca trzeba pójść![]()

... ale oczywiście, nie mówię "nie" ...
... no przecież jestem w "Wielkim Mieście" aż grzech siedzieć na stancji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości