imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez FiDo » środa, 18 sty 2006, 13:42

NataliaW napisał(a):na wieczór planuje super imprezke z ekonomią.... będzie zajefajnie napewno...[smilie=mml.gif] ........




[smilie=smurf.gif] [smilie=slap.gif]


ja w tym czasie ide na randke z historia sztuki :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez bezAMBICJI » środa, 18 sty 2006, 19:43

imprezujecie gdzieś dzisiaj :?: :P :wink:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez bezAMBICJI » środa, 18 sty 2006, 19:48

WZT napisał(a):
chyba dzisija sie gdzies wkrece i nawet wiem gdzie-bo przed chwila kolega przeszedl na czworaka przzy moich drzwiach....hm.... trzeba to sprawdzic .....


Qrde no a przed moimi drzwiami nikt nie chce przejśc na czworaka....Chyba mam jakiś drętwych sąsiadów... :lol:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez kulA » środa, 18 sty 2006, 19:58

dzisiaj impreza z notatkami z podstaw miernictwa i ksiazka Pratchett'a
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez report5 » środa, 18 sty 2006, 20:09

leżę jak zwierzę
report5
 

Postprzez kamila » środa, 18 sty 2006, 20:20

uuu.. jak zimno, dlatego na grzańca trzeba pójść :] :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » środa, 18 sty 2006, 20:34

WZT napisał(a):
kulA napisał(a):i ksiazka Pratchett'a



co sie stalo ze wreszcie ruszyles tego autora?????
Ja Tobie trulem otym przez 3 lata....co sie stalo ze ja wzioles do reki?!

bo ty to ty, a kobieta ma inna sile przebicia :wink: a tak szczerze jak bylismy pod namiotem nad jeziorkiem to biegal i calek truli mi tyle (no w sumie opowiadalem) ze stwierdzilem ze w koncu sie zabiore skoro wszyscy tak chwala, dobra ide poczytac
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez report5 » środa, 18 sty 2006, 20:41

kamila napisał(a):uuu.. jak zimno, dlatego na grzańca trzeba pójść :] :roll:


idę z tobą - tylko nie pisz, że jesteś w alpach
report5
 

Postprzez Suzy » środa, 18 sty 2006, 21:54

... basen .... sauna ... i .... kawa z fajeczką "po" - oto fenomenalna impreza :D zwłaszcza jak w miłym towarzystwie :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez kamila » czwartek, 19 sty 2006, 00:10

report5 napisał(a):
kamila napisał(a):uuu.. jak zimno, dlatego na grzańca trzeba pójść :] :roll:
idę z tobą - tylko nie pisz, że jesteś w alpach
ojj.. jakbym przeczytała wcześniej to bym Cię wzięła ze sobą, ale to nic straconego.. :wink: :przytul:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » czwartek, 19 sty 2006, 16:10

... dziś już mimo wczesnej pory jestem jednak potwornie zmęczona i marzę tylko o tym by położyć się spać ... :cry: ... ale oczywiście, nie mówię "nie" ... [smilie=shifty.gif] ... no przecież jestem w "Wielkim Mieście" aż grzech siedzieć na stancji :lol: :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości