
kolucho napisał(a):Dobry basen nie jest zly![]()


kamila napisał(a):dziś zapaliłam kadzidło i nasmrodziłam na całej sali, kokos .. hip hip huurareport5 napisał(a):spalę kazdidełko w tej intencji -
??????????

Adaś litości, mam zacząć sie turlać po kafelkach ze śmiechu, a nie chciałabym tego, bo kafelki zimne są, przeziębie się i co? Pupa blada wyjdzie z mej radościEasy Rider napisał(a):tylko Kamila cos napisze, a mi już gęsia skórka staje.
Kama??????????
co?????????
Ty wiesz co!!!!!!!!!!

kamila napisał(a):Adaś litości, mam zacząć sie turlać po kafelkach ze śmiechu, a nie chciałabym tego, bo kafelki zimne są, przeziębie się i co? Pupa blada wyjdzie z mej radościEasy Rider napisał(a):tylko Kamila cos napisze, a mi już gęsia skórka staje.
Kama??????????
co?????????
Ty wiesz co!!!!!!!!!!![]()
Trzymaj się

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości