Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 11 sty 2006, 21:50

a ja mam takie samo zyczenie jak Kamila...trzeba nam pomoc :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez report5 » środa, 11 sty 2006, 21:52

redlovebloodgirl napisał(a):a ja mam takie samo zyczenie jak Kamila...trzeba nam pomoc :oops:


najważniejsze wzmocnic nogi jakkolwiek to brzmi - no jakies ćwiczenia - basen mówię i biegi
report5
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 11 sty 2006, 22:05

kolucho napisał(a):Dobry basen nie jest zly 8) :lol:

najpierw trzeba umiec dobrze plywac :P

r5...ale do soboty nog nie wzmocnie... :(
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez report5 » czwartek, 12 sty 2006, 11:29

plecam także cwiczenie na posladki

mozan nawet w czasie pisania na kompie siedząc na krzesle - naprężać je seriami po 10 - i przerwa itd

troche to głupio wyglada jak się ktoś tak dyga na krzesle ale jak nikogo nie ma w pokoju - pomaga przed wyprawą

a - nogi złączone w kolanach
report5
 

Postprzez kamila » czwartek, 12 sty 2006, 14:31

redlovebloodgirl napisał(a):a ja mam takie samo zyczenie jak Kamila...trzeba nam pomoc :oops:
Emila, My sobie same pomożemy, po 24:00 :lol: :ninja:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez agentWomen » czwartek, 12 sty 2006, 16:07

mojee życzenie jest identyczne jak redlovebloodgirl i kamili, ale tu nie chodzi o te cholerne nogi tylko o podłoge. Jak najszybciej trzeba zmienić nawierzchnię w sali do tańca, bo nogi sobie połamiemy :shock:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez report5 » czwartek, 12 sty 2006, 17:14

okis -

spalę kazdidełko w tej intencji -
report5
 

Postprzez kamila » piątek, 13 sty 2006, 18:55

report5 napisał(a):spalę kazdidełko w tej intencji -
dziś zapaliłam kadzidło i nasmrodziłam na całej sali, kokos .. hip hip huura :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Easy Rider » piątek, 13 sty 2006, 19:02

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):spalę kazdidełko w tej intencji -
dziś zapaliłam kadzidło i nasmrodziłam na całej sali, kokos .. hip hip huura :twisted:

tylko Kamila cos napisze, a mi już gęsia skórka staje.
Kama ????????????
co?????????
Ty wiesz co!!!!!!!!!! :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez kamila » piątek, 13 sty 2006, 19:07

Easy Rider napisał(a):tylko Kamila cos napisze, a mi już gęsia skórka staje.
Kama ????????????
co?????????
Ty wiesz co!!!!!!!!!! :)
Adaś litości, mam zacząć sie turlać po kafelkach ze śmiechu, a nie chciałabym tego, bo kafelki zimne są, przeziębie się i co? Pupa blada wyjdzie z mej radości :wink:
Trzymaj się :przytul:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Easy Rider » piątek, 13 sty 2006, 19:19

kamila napisał(a):
Easy Rider napisał(a):tylko Kamila cos napisze, a mi już gęsia skórka staje.
Kama ????????????
co?????????
Ty wiesz co!!!!!!!!!! :)
Adaś litości, mam zacząć sie turlać po kafelkach ze śmiechu, a nie chciałabym tego, bo kafelki zimne są, przeziębie się i co? Pupa blada wyjdzie z mej radości :wink:
Trzymaj się :przytul:

Kama? co sądzisz o seksie koleżeńskim? :)
Avatar użytkownika
Easy Rider
Terminator
 
Posty: 787
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 10:30
Lokalizacja: Radosne Rumunki

Postprzez kamila » piątek, 13 sty 2006, 19:21

Easy Rider napisał(a):Kama? co sądzisz o seksie koleżeńskim? :)
jak córeczka? :twisted:
lece, bo się spóźnie.. :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » piątek, 13 sty 2006, 23:20

ups
report5
 

Postprzez report5 » piątek, 13 sty 2006, 23:21

pozdrów dudiego z anką
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości