Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » sobota, 31 gru 2005, 20:04

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):odganiam ...... zakladaj odzienie i ruszaj
nie mogę, muszę czekać :oops: , a to czekanie mnie dobija i przez to mam lenia, dobra już nie marudzę, jakoś go odgonie, to ja idę zapalić :P


jezuuuuuuuuuuuuuu, koniec z tymi fajami - no weź przyklad ze mnie plisss, jakos się trzymam - całusy, zmykam do rodzinki :* :* :*
report5
 

Postprzez report5 » niedziela, 1 sty 2006, 21:16

NataliaW napisał(a):spokoju i pokoju..... :)


już :*
report5
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 1 sty 2006, 21:21

repcio daj buziola :hyhy: :*
MarcinR
 

Postprzez report5 » niedziela, 1 sty 2006, 21:26

MarcinR napisał(a):repcio daj buziola :hyhy: :*


na pomoc ! marcin tak od razu ? a gra wstepna jakaś ? chociaż pozory zachowaj... :x
report5
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 1 sty 2006, 21:27

report5 napisał(a):
MarcinR napisał(a):repcio daj buziola :hyhy: :*


na pomoc ! marcin tak od razu ? a gra wstepna jakaś ? chociaż pozory zachowaj... :x


:* smiło smiało mamy tolerancyjnego el prezydentosa wiec co sie szczypac ..
MarcinR
 

Postprzez report5 » niedziela, 1 sty 2006, 21:29

MarcinR napisał(a):
report5 napisał(a):
MarcinR napisał(a):repcio daj buziola :hyhy: :*


na pomoc ! marcin tak od razu ? a gra wstepna jakaś ? chociaż pozory zachowaj... :x


:* smiło smiało mamy tolerancyjnego el prezydentosa wiec co sie szczypac ..

jak tak to tak

:*
report5
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 1 sty 2006, 21:31

:maruda: ide pićććććć
MarcinR
 

Postprzez report5 » niedziela, 1 sty 2006, 21:32

MarcinR napisał(a)::maruda: ide pićććććć

to weź kobitę jaką - zawsze tp raxniej
report5
 

Postprzez MarcinR » niedziela, 1 sty 2006, 21:36

report5 napisał(a):
MarcinR napisał(a)::maruda: ide pićććććć

to weź kobitę jaką - zawsze tp raxniej

kobitko idziesz ??
MarcinR
 

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 1 sty 2006, 21:49

to ja poprosze o mniejsza wiedze anizeli posiadam, bym mogl lepiej spac
Baltazar Gąbka
 

Postprzez report5 » niedziela, 1 sty 2006, 21:49

MarcinR napisał(a):
report5 napisał(a):
MarcinR napisał(a)::maruda: ide pićććććć

to weź kobitę jaką - zawsze tp raxniej

kobitko idziesz ??


może nie dzisiaj
report5
 

Postprzez report5 » niedziela, 1 sty 2006, 21:52

Baltazar Gąbka napisał(a):to ja poprosze o mniejsza wiedze anizeli posiadam, bym mogl lepiej spac


załatwione - Imperium

imperializm się skończył, nadszedł czas imperium – twierdzą autorzy współczesnego manifestu komunistycznego – i nie są nim, jak często i pochopnie sądzimy, Stany Zjednoczone. "Imperium" to nowy, ekspansywny, globalny ład o strukturze sieci, pozbawiony centrum władzy i niezależny od terytorialnych granic, manifestujący się w procesach ekonomicznych, kulturowych i politycznych nazywanych często globalizacją...
report5
 

Postprzez kamila » środa, 11 sty 2006, 20:45

mam nowe życzenie, -nie połamać nóg :oops:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » środa, 11 sty 2006, 21:48

kamila napisał(a):mam nowe życzenie, -nie połamać nóg :oops:


to idź pierwej na basen
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości