kamila napisał(a):nie mogę, muszę czekaćreport5 napisał(a):odganiam ...... zakladaj odzienie i ruszaj, a to czekanie mnie dobija i przez to mam lenia, dobra już nie marudzę, jakoś go odgonie, to ja idę zapalić
jezuuuuuuuuuuuuuu, koniec z tymi fajami - no weź przyklad ze mnie plisss, jakos się trzymam - całusy, zmykam do rodzinki


, a to czekanie mnie dobija i przez to mam lenia, dobra już nie marudzę, jakoś go odgonie, to ja idę zapalić 


ide pićććććć