to było jednak zmęczenie, do 04:00 siedziałam i czytałam, tak mnie wciągnęła ta książka, kapitalnayennefer napisał(a):Kamila, jesli przez "Proces" zasnelas, to grzeszysz kobieto![]()
, polecam gorąco, wchodzi jak świeża bułeczka.



Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość