studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kulA » czwartek, 5 sty 2006, 19:30

karol problem tych pwsz'ow jest taki ze na magisterskie to raczej trzeba isc na uzupelniajace bo uczelnie nie maja obowiazku , ba nawet za bardzo nie maja mozliwosci z uwagi na przepisy, przyjac cie na czwarty rok danego kierunku z ktorego chcesz zrobic magisterke
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kamila » czwartek, 5 sty 2006, 19:31

ojj.. chopaki (hehe) :* . Mam kogiel mogiel w głowie :mur: , już wiem co czuła Sylwia podejmując wybór uczelni w zeszłym roku, chociaż jej się powiodło :P .
Przemcio, zazdrośnica nie ma portek, a sukienke, hehe :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » czwartek, 5 sty 2006, 19:33

kamila napisał(a):ojj.. chopaki (hehe) :* . Mam kogiel mogiel w głowie :mur: , już wiem co czuła Sylwia podejmując wybór uczelni w zeszłym roku, chociaż jej się powiodło :P .
Przemcio, zazdrośnica nie ma portek, a sukienke, hehe :P

sukienka tez mozna trzasc :p
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kazió » piątek, 6 sty 2006, 19:54

kamila napisał(a):ojj.. chopaki (hehe) :* . Mam kogiel mogiel w głowie :mur: , już wiem co czuła Sylwia podejmując wybór uczelni w zeszłym roku, chociaż jej się powiodło :P .
Przemcio, zazdrośnica nie ma portek, a sukienke, hehe :P


taaa... powiodlo :D
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez Olga » piątek, 6 sty 2006, 20:08

Za tydzień egzamin ;/ Na szczęście dość przyjemny (chyba :? ) Ale i tak zakuwam .... potem kucie do kolejnego, przerwane przez przyjazd koleżanki :D (za co się nie obrażę :P bo zaliczymy kilka imprez ) .... tak czy inaczej następne cztery tygodnie będą dość ... "obfite"

ehhh ..... studia fajna rzecz :-)
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Mafi » sobota, 7 sty 2006, 15:57

właśnie się zaczęło kserowanie notatek na zbliżające sie kolokwia, masakra normalnie, nie lubię tego... szczególnie teraz... :/
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Nemo » sobota, 7 sty 2006, 19:45

kóLA napisał(a):
Mafi napisał(a):właśnie się zaczęło kserowanie notatek na zbliżające sie kolokwia, masakra normalnie, nie lubię tego... szczególnie teraz... :/



to ten no y trzeba na zajęcia chodzić i notować sobie


Skąd ja to znam?! :P Moja grupa musi kserowć nawet to czego nie przerobilismy , na koło.
A do tego siedze w weekedny i przepisuje prace na kompa.Bo pewnej pani profesor zachciało sie prac zaliczeniowych wydrukowanych i zabindownych.Jest ich tylko 10.
:evil: :evil: :evil: :evil: ;/
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Mafi » niedziela, 8 sty 2006, 15:37

kóLA napisał(a):
Mafi napisał(a):właśnie się zaczęło kserowanie notatek na zbliżające sie kolokwia, masakra normalnie, nie lubię tego... szczególnie teraz... :/



to ten no y trzeba na zajęcia chodzić i notować sobie


no trzeba, trzeba, tyle to i ja wiem ;) tylko z wykonaniem troche gorzej :) albo nie nadążam, albo się zgubię, albo jestem nieprzytomna i mi sie po prostu nie chce, albo właśnie mnie nie ma, zresztą zawsze tak jakoś się dzieje, że inni mają zawsze więcej niż ja :P :P hyhy :P :twisted:
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Adit » poniedziałek, 9 sty 2006, 11:10

zaczynaja sie "DNI POLARNE" ... a co to znaczy !! ??Sa dnmi,kiedy czas snu student redukuje do minimum :p
6 egzaminow i zabawa zaczyna sie juz za dwa tygodnie..a jak wszystko pojdzie ladnie pieknie to...czekaja mnie 3 tygodnie ferii :) :)

PS. powodzenia studenci :*
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 9 sty 2006, 19:07

To dopiero początek a Ja mam już serdecznie dosyc [smilie=confused.gif]
A-a! :placze:
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez yennefer » poniedziałek, 9 sty 2006, 19:20

dzis bylo pierwsze zaliczenie, z wloskiego, ale to dopiero poczatek i nie bedzie latwo... ale o tym pozniej :P
jutro mija termin oddania pracy semestralnej, w zwiazku z tym jednak, ze powyzsza nie zostala jeszcze zmaterializowana na papierze, nie ide jutro na zajecia :twisted: bede musiala ostro przysiasc w weekend :P
a tymczasem nadrabiam zaleglosci lekturowe w przyspieszonym tempie, a jest tego sporo :oops: :help:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kurczaczek » poniedziałek, 9 sty 2006, 21:55

Kochani :!:
Zaliczyłam koło które wedle mojego mniemania nie było do zalicenia. :doh:
Jest po prostu orgazmicznie :szczesliwy: :lol:
Chcę wiecej takich niespodzianek [smilie=fun.gif]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości