redlovebloodgirl napisał(a):kawon napisał(a):slyszalem ze matma rozszerzona byla na tyle banalna ze wszyscy wyszli przed czasem?
no bajedna dziewczyna wyszla z sali dokladnie po 6 minutach...faaajnie bylo
po 6?!
a to dlaczego? 
redlovebloodgirl napisał(a):kawon napisał(a):slyszalem ze matma rozszerzona byla na tyle banalna ze wszyscy wyszli przed czasem?
no bajedna dziewczyna wyszla z sali dokladnie po 6 minutach...faaajnie bylo
a to dlaczego? 

redlovebloodgirl napisał(a):http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170
klikac sobie prosze
olkakg...tyle czasu zajelo jej wpisanie peselu i sprawdzenie czy wszystkie kartki sa w arkuszu
strona zablokowana 

Mariol napisał(a):groszeq napisał(a):Falbor napisał(a):no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3)?
btw Agent co z ta kariera wojskowa?
po prostu jak najdalej od domu
ale w cywilizowane miejsce...

Falbor napisał(a):no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3)?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości