1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olcia » poniedziałek, 19 gru 2005, 16:50

redlovebloodgirl napisał(a):
kawon napisał(a):slyszalem ze matma rozszerzona byla na tyle banalna ze wszyscy wyszli przed czasem? :)


no ba ;) jedna dziewczyna wyszla z sali dokladnie po 6 minutach...faaajnie bylo :?

po 6?! :shock: a to dlaczego? :shock:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 19 gru 2005, 17:06

http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170
klikac sobie prosze ;)

olkakg...tyle czasu zajelo jej wpisanie peselu i sprawdzenie czy wszystkie kartki sa w arkuszu ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez groszeq » poniedziałek, 19 gru 2005, 21:28

redlovebloodgirl napisał(a):http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170
klikac sobie prosze ;)

olkakg...tyle czasu zajelo jej wpisanie peselu i sprawdzenie czy wszystkie kartki sa w arkuszu ;)


buuuuuuuuu :cry: strona zablokowana :!:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez redlovebloodgirl » poniedziałek, 19 gru 2005, 21:36

czy tylko mi to ladnie chodzi? ;|
uwierzcie mi, nie chcecie ogladac wynikow...nie warto sie dolowac :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez RaCiK » wtorek, 3 sty 2006, 15:51

Nigdy nie sądziłem, że będę musiał o to spytać. Do rzeczy. W jakich godzinach jest jutro otwarty sekretariat ??
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Mariol » wtorek, 3 sty 2006, 17:27

O ile sie nie mylę to od 8.00 do 14.00 ale nie jestem pewna...
Mariol
 

Postprzez Morland » wtorek, 3 sty 2006, 19:46

Racik, sądziłem, że dla ciebie otwarty jest o każdej porze dnia i nocy? 8) :P
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez RaCiK » wtorek, 3 sty 2006, 20:27

dzięki Mariola, jak się nie myliłaś masz u mnie piwo, albo co innego :P

Morland, w ostatnich czasach się pozmieniało... zgubiłem swój kij basseballowy, albo go połamałem, nie pamiętam :cry:
To do jutra w szkole, hyhy, tylko nie czekajcie na mnie z kwiatami.. :D
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Falbor » poniedziałek, 9 sty 2006, 23:26

no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3 :P)?

btw Agent co z ta kariera wojskowa? :twisted:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez groszeq » poniedziałek, 9 sty 2006, 23:38

Falbor napisał(a):no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3 :P)?

btw Agent co z ta kariera wojskowa? :twisted:


po prostu jak najdalej od domu :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez Mariol » wtorek, 10 sty 2006, 00:10

groszeq napisał(a):
Falbor napisał(a):no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3 :P)?

btw Agent co z ta kariera wojskowa? :twisted:


po prostu jak najdalej od domu :wink:


ale w cywilizowane miejsce... :wink:
Mariol
 

Postprzez groszeq » wtorek, 10 sty 2006, 14:30

Mariol napisał(a):
groszeq napisał(a):
Falbor napisał(a):no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3 :P)?

btw Agent co z ta kariera wojskowa? :twisted:


po prostu jak najdalej od domu :wink:


ale w cywilizowane miejsce... :wink:


co prawda to fakt :lol:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez agentWomen » wtorek, 10 sty 2006, 14:54

Falbor napisał(a):btw Agent co z ta kariera wojskowa? :twisted:


Eh... wszystko sie chrzani ;/
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 10 sty 2006, 16:34

Falbor napisał(a):no a gdzie i na co sie wybieraja niedoszli absolwenci kopernika (pytam klas 3 :P)?

a ja nie powiem...zeby nie zapeszyc ;) :P

kiedy dostaniemy matury probne z polskiego? bo nie wiem czy zaczac sie juz dolowac... ;/
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » wtorek, 10 sty 2006, 16:44

redlovebloodgirl napisał(a):kiedy dostaniemy matury probne z polskiego? bo nie wiem czy zaczac sie juz
dolowac... ;/


dostaniemy ja w tym tygodniu tak jak z matematyki...
Ale i tak już nie warto się dołować... :)
Mariol
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości