Vincenta napisał(a):Spakuj mi walizki i wyślij na wczasy do ciepłych krajów.
Popracuję nad tym i spakuję się razem z Tobą, ale tak gdzie jest śnieg

Vincenta napisał(a):Spakuj mi walizki i wyślij na wczasy do ciepłych krajów.

NataliaW napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Vincenta napisał(a):Spakuj mi walizki i wyślij na wczasy do ciepłych krajów.
Popracuję nad tym i spakuję się razem z Tobą, ale tak gdzie jest śnieg
OOO......to ja też bym chciała....ale zdecydowanie do ciepłych krajów....![]()
Jakoś tak Chorwacja od kilku miesięcy mi po głowie chodzi....

nie mogę, muszę czekaćreport5 napisał(a):odganiam ...... zakladaj odzienie i ruszaj
, a to czekanie mnie dobija i przez to mam lenia, dobra już nie marudzę, jakoś go odgonie, to ja idę zapalić 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości