Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 23 gru 2005, 22:17

Vincenta napisał(a):Spakuj mi walizki i wyślij na wczasy do ciepłych krajów. :D

Popracuję nad tym i spakuję się razem z Tobą, ale tak gdzie jest śnieg :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » sobota, 24 gru 2005, 00:03

ostro - proszę mnie wygnać jutro do spowiedzi
report5
 

Postprzez Ged » sobota, 24 gru 2005, 00:27

NataliaW napisał(a):Jakoś tak Chorwacja od kilku miesięcy mi po głowie chodzi.... :roll:

Egipt bywa tani :) i ciekawy do zwiedzania... :twisted:
Ged
 

Postprzez Vin » sobota, 24 gru 2005, 00:39

NataliaW napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):
Vincenta napisał(a):Spakuj mi walizki i wyślij na wczasy do ciepłych krajów. :D

Popracuję nad tym i spakuję się razem z Tobą, ale tak gdzie jest śnieg :D


OOO......to ja też bym chciała....ale zdecydowanie do ciepłych krajów.... :]

Jakoś tak Chorwacja od kilku miesięcy mi po głowie chodzi.... :roll:



Mi po głowie chodzi Wenezuela, ewentualnie Brazylia. 8) :twisted:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report5 » wtorek, 27 gru 2005, 16:39

no spadło trochę sniegu ale to nie moja sprawka... szczerze mówiąc straciłem nadzieję...
report5
 

Postprzez report5 » środa, 28 gru 2005, 13:13

pastor napisał(a):wysylam golebia pocztowego do inkwizycji, bo widze ze jakies gusla sie tu wyprawiaja :twisted: :twisted: :twisted:


to nie gusła to fakty które same mowią za fakty -
report5
 

Postprzez report5 » środa, 28 gru 2005, 20:37

jestem gotowy - rejestr moich nadprzyrodzonych sprawek jest w opracowaniu
report5
 

Postprzez report5 » sobota, 31 gru 2005, 17:05

jakieś spec życzenia? - od teraz gdzina litosci dla niedowiarków - załatwiam nawet cięzkie sprawy...... i sączę ajarkoniak -
report5
 

Postprzez kamila » sobota, 31 gru 2005, 18:21

report5 napisał(a):i sączę ajarkoniak -
ja wino i dobrze mi tu gdzie jestem, odgoń ode mnie lenia :P , poszłam w kime i nic nie pomogło, hyhy
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » sobota, 31 gru 2005, 18:25

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):i sączę ajarkoniak -
ja wino i dobrze mi tu gdzie jestem, odgoń ode mnie lenia :P , poszłam w kime i nic nie pomogło, hyhy


odganiam ...... zakladaj odzienie i ruszaj
report5
 

Postprzez kamila » sobota, 31 gru 2005, 18:31

report5 napisał(a):odganiam ...... zakladaj odzienie i ruszaj
nie mogę, muszę czekać :oops: , a to czekanie mnie dobija i przez to mam lenia, dobra już nie marudzę, jakoś go odgonie, to ja idę zapalić :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości