studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Adit » poniedziałek, 19 gru 2005, 10:21

FiDo napisał(a): obstawiamy, wyrobie sie w miesiac?


:lol: :lol: :lol: I'm kidding

Studenci,co tam u Was? Juz we wtorek bede w domku wygrzewac aie przy piecyku pelnym pysznosci... :)
Tesknie za domkiem :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » poniedziałek, 19 gru 2005, 17:00

Adit napisał(a): :lol: :lol: :lol: I'm kidding



ja tam sie nie smieje [smilie=chop.gif]
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez qrczak » środa, 21 gru 2005, 05:19

WZT napisał(a):kolega mnie dzisiaj pocieszyl:
marudzilem mu ze dopiero 23 wieczorem dotre do domu... on mi powiedzial ze ma kolege co jedzie do domu 3 doby-chlopak mieszka jakies 24 godziny za Moskwa.... :shock:


Dlatego Rosjanie w większości są prawosławni, święta mają później żeby wszyscy dojechali. :wink:
Co do studiów to po świętach trzeba się za pisanie magisterki zabrać. :cry:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez ZAINTERESOWANA » środa, 21 gru 2005, 08:51

qrczak napisał(a):
WZT napisał(a):kolega mnie dzisiaj pocieszyl:
marudzilem mu ze dopiero 23 wieczorem dotre do domu... on mi powiedzial ze ma kolege co jedzie do domu 3 doby-chlopak mieszka jakies 24 godziny za Moskwa.... :shock:


Dlatego Rosjanie w większości są prawosławni, święta mają później żeby wszyscy dojechali. :wink:
Co do studiów to po świętach trzeba się za pisanie magisterki zabrać. :cry:

Będziesz miał czas w sylwestra w pracy :P
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » środa, 21 gru 2005, 21:07

ZAINTERESOWANA napisał(a):
qrczak napisał(a):
WZT napisał(a):kolega mnie dzisiaj pocieszyl:
marudzilem mu ze dopiero 23 wieczorem dotre do domu... on mi powiedzial ze ma kolege co jedzie do domu 3 doby-chlopak mieszka jakies 24 godziny za Moskwa.... :shock:


Dlatego Rosjanie w większości są prawosławni, święta mają później żeby wszyscy dojechali. :wink:
Co do studiów to po świętach trzeba się za pisanie magisterki zabrać. :cry:

Będziesz miał czas w sylwestra w pracy :P


No tylko temat zmienię:
"Wpływ nadmiaru alkoholu na emeryta niemieckiego." :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kurczaczek » środa, 21 gru 2005, 21:50

Nareszcie w domku :!: :)
Jak na razie jestem do przodu z wszystkimi kołami - oby tak dalej :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez yennefer » środa, 21 gru 2005, 22:34

no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia :P
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiac :? porazka :lol:
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kulA » środa, 21 gru 2005, 23:34

yennefer napisał(a):no to nadchodzi wolne... zegnaj uczelnio na te półtora tygodnia :P
ale niestety - z ksiazkami bynajmniej nie bedzie dane mi sie pozegnac, mam tyle lektur, ktore obowiazkowo musze przeczytac, ze chyba nosa z domu nie powinnam wystawiac :? porazka :lol:
tak to jest, jak sie caly semsetr obija, a potem narasta gorączka przedsesyjna... ale i tak II rok jest fantastyczny :twisted:

jakie poltora, przeciez jest ledwie tydzien :(
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez kulA » czwartek, 22 gru 2005, 08:54

WZT napisał(a):Kurde mi rozklad jazdy pociagow pozmieniali- i niewiadomo czy na swieta dotre do domu.... !@#$%^&*(&^%$#@!

co roku zmieniaja w tym okresie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Peny » czwartek, 22 gru 2005, 08:54

Sesyjny rozklad jazdy juz poznalam.. jestem lekko zaniepokojona egzaminem z filozofii i logiki... mam nadzieje ze dzielnie przez nie przebrne.. ale jak to mowia ta nadzieja, to..... ten, kazdy wie ;)

Ale teraz jeszcze sie tym tak nie bede przejmowac, bo pochlaniaja mnie przygotowania swiateczne :)
Dzis pieke ciacha :D :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Uri » czwartek, 22 gru 2005, 09:47

a dzisiaj 8h w pociagu... jakze sie ciesze! :evil:
Avatar użytkownika
Uri
Weteran
 
Posty: 604
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
Lokalizacja: Deep Space 9
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości