Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Stavro » sobota, 17 gru 2005, 18:01

r5 mam mala grypke...mozesz cos zrobic...zeby przestalo mnie lamac...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez report5 » sobota, 17 gru 2005, 18:06

Stavro napisał(a):r5 mam mala grypke...mozesz cos zrobic...zeby przestalo mnie lamac...


uf, poważana sprawa - myśle w tej chwili, zeby Cie puściło - ale efekt nie będzie natychmiastowy - daj mi szansę i weź podówjny upsarin c - i zostań w domu
report5
 

Postprzez Stavro » sobota, 17 gru 2005, 18:36

report5 napisał(a):uf, poważana sprawa - myśle w tej chwili, zeby Cie puściło - ale efekt nie będzie natychmiastowy - daj mi szansę i weź podówjny upsarin c - i zostań w domu


w domu siedze... :( a co do upsarin c mamzle wspomnienia...wzialem za to gripex max... oby przeszlo do poniedzialku... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Agunia__ » sobota, 17 gru 2005, 23:28

Życzę sobie żeby czas do około 8 stycznia minął szybko - niczym jeden dzień - da się zrobić?? ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 17 gru 2005, 23:32

Agunia__ napisał(a):Życzę sobie żeby czas do około 8 stycznia minął szybko - niczym jeden dzień - da się zrobić?? ;)


nie da...r5 prostestuje ;]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Agunia__ » niedziela, 18 gru 2005, 00:36

ech... widzę że sama muszę się tym zająć - budzik na 08.01.2006 na godzine około 12 w południe i lulu ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez report5 » niedziela, 18 gru 2005, 14:07

NataliaW napisał(a):Chciała bym być mniej zazdrosna-ale to życzenie nie tylko na dziś ale na " w ogóle".... :wink: Da się?


może bradziej mysl o przyszłości... ja tam myslę, jak tylko macki zazdrości zaczynają mnie pralizować... łap............... uwolnij się od zazdrości..... teraz........... :)
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » wtorek, 20 gru 2005, 19:18

A ja dzisiaj poproszę o dużżżżoooo śniegu, żeby było tak ładnie biało i świątecznie :D
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » wtorek, 20 gru 2005, 23:21

ZAINTERESOWANA napisał(a):A ja dzisiaj poproszę o dużżżżoooo śniegu, żeby było tak ładnie biało i świątecznie :D
kurcze, chyba się nie doczekamy tego śniegu, świra można dostać :mur:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 22 gru 2005, 18:57

Pomóż mi przeżyć te koszmarne święta.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 22 gru 2005, 19:22

Jak Ci pomóc? :przytul:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 22 gru 2005, 22:09

Spakuj mi walizki i wyślij na wczasy do ciepłych krajów. :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Tisaja » czwartek, 22 gru 2005, 22:24

report5 Teraz prawdziwe wyzwanie : następny finał K1 - oglądany przeze mnie na żywo.....za rok! PROSZĘ !
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » piątek, 23 gru 2005, 22:11

ten śnieg mnuie wykańcza - ale Dudi wyczarował snieg w życzeniach światecznych od tkk na plazy z łabędziami - kto ma niech ogląda - chiociaz tyle śniegu...
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości