report5 napisał(a):uf, poważana sprawa - myśle w tej chwili, zeby Cie puściło - ale efekt nie będzie natychmiastowy - daj mi szansę i weź podówjny upsarin c - i zostań w domu
a co do upsarin c mamzle wspomnienia...wzialem za to gripex max... oby przeszlo do poniedzialku... 
Agunia__ napisał(a):Życzę sobie żeby czas do około 8 stycznia minął szybko - niczym jeden dzień - da się zrobić??
![cwaniak ;]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości