2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » sobota, 17 gru 2005, 15:36

nie wiem czemu, ale do tej próbnej matury mam takie podejście jak do większego sprawdzianu :P (pewnie inaczej będzie po wynikach)
posli nie był najgorszy, choć proste to czytanie ze zrozumieniem też nie było... pracę pisałam na drugi temat o "Chłopach" - to zabawne, ale "Chłopów" nie czytałam, a "Pana Tadzia" i "Dziady" tak :) ale jakoś poszło ;)
z języków obcych pisałam rozszerzony niemiecki...
na podstawowym nie było źle, choć jedno czytanie ze zrozumieniem niezbyt mi się podobało :/... arkusz II całkiem znośny, a wypracowanko w arkuszu III...buehehehe... :lol: ... jeszcze tak fantazyjnego wypracowania z niemca nigdy nie napisałam :lol: wybrałam temat 3 czyli opis niemiłego sąsiada.... no i wymyśliłam że mój 67-letni sąsiad uprawia aerobik :lol: zadań pisemnych najbardziej się bałam, a poszły mi całkiem dobrze, jak na moje umiejętności językowe... :)
jeszcze tylko w poniedziałek matma... i już nie będzie mi do śmiechu.... :(
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez MadziUlka » sobota, 17 gru 2005, 18:16

No wiesz Dareczku cieszyłabym się z tej maturki
gdyby nie to że ocenki będą wpisane do dziennika...
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez McCool » sobota, 17 gru 2005, 20:56

MadziUlka napisał(a):No wiesz Dareczku cieszyłabym się z tej maturki
gdyby nie to że ocenki będą wpisane do dziennika...

ołłł... :roll:

a ja się zastanawiałem czemu wszyscy się tak stresują przy pisaniu, skoro to TYLKO próbna matura! :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez MadziUlka » niedziela, 18 gru 2005, 08:44

McCool napisał(a):a ja się zastanawiałem czemu wszyscy się tak stresują przy pisaniu, skoro to TYLKO próbna matura! :P


Bo wiesz lekka siara będzie jak się nie zda :P
nie no ale zobaczymy Dareczku jak Ty bedziesz pisał :> ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Roman » poniedziałek, 19 gru 2005, 15:55

może by tak ktoś wrzucił pytania i odpowiedzi z przedmiotów (szczególnie z historii) - bo nie będę taki, że zależy mi tylko na moim

bo sam nie mogę znaleźć
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » środa, 8 lut 2006, 01:45

Odświeżamy temat moi drodzy... ;)

"Beat Generation"

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami i kończącym się Karnawałem Samorząd Uczniowski wraz z Radiowęzłem serdecznie zaprasza na dyskotekę szkolną, która odbędzie się już w najbliższy czwartek, 9 lutego br.

Na scenie pojawi się nowe pokolenie Radiowęzła - DJ McCool, DJ Exhausted oraz DJ Sebaa. Poza tym będziemy mieli przyjemność usłyszeć FTS Agency (http://www.fts-agency.eu.pl), które gościnnie pojawi się na tej dyskotece. Atrakcje muzyczne to jednak nie wszystko...

Dzięki uprzejmości FTS Agency przywitamy Was doskonałym oświetleniem, specjalnie na tą okazję wypożyczonym z jednej ze znanych w okolicy dyskotek. Dzwięk, który usłyszcie wydobędzie emocje, które sprawią, że muzyka pobudzi do wpólnej zabawy i stworzenia jedynej niepowtarzalnej atmosfery w tym miejscu i w tym czasie. Niespotykaną atrakcją, która nie miała miejsca w takim obiekcie to profesjonalne lasery, które podnoszą imprezę na naprawdy wysoki poziom.

Start już o godzinie 16.30.

Bilety: 3zł do nabycia przy wejściu.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez james » środa, 8 lut 2006, 15:31

no to quest jak w czwartek techno party w i w piatek pytac nie beda :wink: a ja mam 3 polaki :P
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Nash Johnson » środa, 8 lut 2006, 16:10

I tak Koperas RULES[b]
W "Gromku" śmierdzi! I to autentycznie... pastą do podłogi chyba :/
HŁE HŁEHŁE
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez bezAMBICJI » środa, 8 lut 2006, 16:56

nie pastą do podłogi tylko salą gimnastyczną...hehehe :lol:
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez kamcia » środa, 8 lut 2006, 18:50

Ostatnio nawet czym innym.. i to bynajmniej czymś tak lekkim jak papierosy - śmierdziało... Tragedia.
Avatar użytkownika
kamcia
Rozgrzewa się
 
Posty: 20
Dołączył(a): piątek, 11 cze 2004, 10:32
Lokalizacja: Kołobrzeg centrum

Postprzez Nash Johnson » środa, 8 lut 2006, 19:31

tokolwiek przejdzie z Gromka do Kopernika stwierdza ze W KOPERNIKU jest o niebo lepiej niz w "gromku"> Chodzi pewnie przede wszystkim o klimat szkoly! W gromku jest tak.......... no tak typowo "szkolnie" if ya know what i mean! A w Koperniku czuje sie klimat szkoly sredniej! i Jest super :lol:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Nash Johnson » czwartek, 9 lut 2006, 14:22

Komplexy? Jakie komplexy, nie rozumiem :( :?:
Avatar użytkownika
Nash Johnson
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 15:57
Lokalizacja: From Outer Space

Postprzez Olcia » czwartek, 9 lut 2006, 14:50

Daaarek.. :P
a czy będzie leciało tylko techno/trance/house itp czy możemy liczyć na jakieś reggae/r'n'b :P
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości