Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » czwartek, 15 gru 2005, 08:23

redlovebloodgirl napisał(a):zyczenie? abym jutro, gdy usiade nad arkuszem, mogla sie skupic...wtedy wszystko bedzie dobrze :oops:



jedno skupienie proszę ! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) leci ! >>>> łap :))))))))))))) już................................., nawet ten wiatr Cię nie ruszy......
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 15 gru 2005, 08:24

Mariol napisał(a):[smilie=wizard.gif] Hokus... Pokus... Czary... Mary... PYK...!!
Pani zamówienie zostało przyjęte. Realizacja w dniu jutrzejszym. Rachunek prześlemy pocztą... :) :przytul:



Swoją drogą życzyłabym sobie przyjaznych tematów jutro na egzaminie...
Proszę... Ja chcę zdać z polskiego... :oops:



zzzzzzzzzzzzdddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzz >>>>>>>>>>> mmmmmmmmuuuuuuuuuusssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzz !
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 15 gru 2005, 08:26

NataliaW napisał(a):Zyczenie na dziś niech nam filozofie przełożą na "po świętach", wtedy bym już jutro była w autobusie do Kołobrzegu.... :roll: :prosze:




bedzie dobrze jak nie przełoża to zaliczysz ................. z takimi oczami........ wszystko jest proste............... :)))))))))))))))))) do zoooo ..............
report5
 

Postprzez Mariol » czwartek, 15 gru 2005, 16:38

report5 napisał(a):
Mariol napisał(a):[smilie=wizard.gif] Hokus... Pokus... Czary... Mary... PYK...!!
Pani zamówienie zostało przyjęte. Realizacja w dniu jutrzejszym. Rachunek prześlemy pocztą... :) :przytul:



Swoją drogą życzyłabym sobie przyjaznych tematów jutro na egzaminie...
Proszę... Ja chcę zdać z polskiego... :oops:



zzzzzzzzzzzzdddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzz >>>>>>>>>>> mmmmmmmmuuuuuuuuuusssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiissssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzz !


dziekuję pomogło... :D

A teraz jeszcze rozszerzony niemiecki i matematyka... I będzie po wszystkiemu narazie
:D
Mariol
 

Postprzez kamila » czwartek, 15 gru 2005, 20:25

WZT napisał(a):Popros reporta5 w specjalnym Topiku-on napewno cos wykonbinuje...
według instrukcji Karola :P
Report, dawaj śnieg :twisted: !
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » czwartek, 15 gru 2005, 21:47

śnieg - może pojutrze :)))
report5
 

Postprzez report5 » piątek, 16 gru 2005, 17:08

kamila napisał(a):
WZT napisał(a):Popros reporta5 w specjalnym Topiku-on napewno cos wykonbinuje...
według instrukcji Karola :P
Report, dawaj śnieg :twisted: !


coś zaczęło ale to chyba jeszcze nie to ... może jutro ? staram się........................................................................................... ........ uf
report5
 

Postprzez report5 » sobota, 17 gru 2005, 12:53

absolutnie............ 4.6
report5
 

Postprzez Tisaja » sobota, 17 gru 2005, 16:59

repciu... Zaliczyłam Koło z matmy.... !!!!!!!!!! Maczałeś paluszki ? J E S T E M SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!!! :drunk: [smilie=band.gif]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » sobota, 17 gru 2005, 17:37

TISAJA napisał(a):repciu... Zaliczyłam Koło z matmy.... !!!!!!!!!! Maczałeś paluszki ? J E S T E M SZCZĘŚLIWA !!!!!!!!!!! :drunk: [smilie=band.gif]


gratuliren - dawaj do latarni dzisiaj :)))))))))
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości