redlovebloodgirl napisał(a):zyczenie? abym jutro, gdy usiade nad arkuszem, mogla sie skupic...wtedy wszystko bedzie dobrze
jedno skupienie proszę !
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) leci ! >>>> łap
)))))))))))) już................................., nawet ten wiatr Cię nie ruszy......




!
![band [smilie=band.gif]](./images/smilies/band.gif)