2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Roman » poniedziałek, 12 gru 2005, 21:41

faktycznie - nie zastanawiam się, co mi kompa zwalnia :D
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » poniedziałek, 12 gru 2005, 23:40

A i doszedł ShoutBox ku satysfakcji wielu ;) Teraz bez problemu każdy będzie mógł się wygadać :) Myślę że to wszystko pomoże w lepszej integracji Gromkowiczów... :wink:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » czwartek, 15 gru 2005, 16:34

maturyści - poszło wam jakoś?

czytanie było nieco ciężkie - farmazony Miodka miały ciężkie pytania

z tego co wiem, to mało kto pisał o "Chłopach" (jakiś polonista-fanatyk "Chłopów" ułożył taki temat, myślał, że będzie miło, a tu młodzież zlekceważyła :] )

na rozszerzeniu pisałem o tej miłości

w komisji miałem na podstawowym panią Mallek :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » czwartek, 15 gru 2005, 16:53

Roman napisał(a):na rozszerzeniu pisałem o tej miłości
ja też (że się wtrące), Szymborska nigdy mnie nie intersowała :wink: , a o koncepcjach i sposobach ukazania, miłości możnaby pisać i pisać :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez obv » czwartek, 15 gru 2005, 16:56

ciekawe czy mocno sie minąłem z kluczem
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez james » czwartek, 15 gru 2005, 22:06

obv napisał(a):ciekawe czy mocno sie minąłem z kluczem

heheh jak sie przychodzi 5 min po czasei bez dowodu to ciezko jest :) sam poczatek zajebisty!! :twisted:
zgadzam sie czytanie bylo lekko ciezkie!!moj wniosek jest taki...rozszezona byla latwiejsza niz podstawowa :shock:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez minas » czwartek, 15 gru 2005, 23:37

ja pewnie ani razu na rozszerzonym nie trafiłam w klucz.
co do chłopów na podstawie to zgodze sie z Romanem.
ja pisałam o milości bo jak powiedziala Kamila mozna o niej pisać i pisać ale kiepsko sie czuje po tej próbie
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez filomata » piątek, 16 gru 2005, 11:48

http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170

Tutaj jest klucz do polaka, niedlugo chyba będzie do języków i reszty.
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez james » piątek, 16 gru 2005, 12:16

filomata napisał(a):http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170

Tutaj jest klucz do polaka, niedlugo chyba będzie do języków i reszty.


wlasnie!!?? a jak poszedl wam angol??
jak na moj swietny poziom :wink: to poszlo mi nawet nawet..ale i tak nie wiem czy zdam :lol:
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez obv » piątek, 16 gru 2005, 15:16

james napisał(a):
obv napisał(a):ciekawe czy mocno sie minąłem z kluczem

heheh jak sie przychodzi 5 min po czasei bez dowodu to ciezko jest :) sam poczatek za[beeeeeep]!! :twisted:
zgadzam sie czytanie bylo lekko ciezkie!!moj wniosek jest taki...rozszezona byla latwiejsza niz podstawowa :shock:


skad wiesz ze ja to ja ?:D Pisało na 9.00 to przyszedlem na 9.00 :P :lol:

ta na dodatek w komisji tez dzisiaj mialem pana Kawałka byehehe, ucieszyl sie ze wzialem dokument

niemca rozszerzonego pisalem, mysle ze dobrze mi poszlo, nie byl jakos szczegolnie trudny, no moze ten tekst o policjantkach troche, reszta luz. Jako temat na rozszerzeniu wybrałem 3. :lol: :twisted: :P
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez Roman » piątek, 16 gru 2005, 16:30

angol

podstawa - banał, mierzę w 100
rozszerzony :cry:
II arkusz - strzelnica
III arkusz - coś tam zwinąłem, transformacje spieprzyłem

temat 3, o tych dzieciakach
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez minas » piątek, 16 gru 2005, 18:05

dzisiaj bylo ztrasznie etap I chyba przejdzie
etapII powinien przejść ale jak bedzie z III etapem tego nie wiedzą nawet najstarsi górale :lol:
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez MadziUlka » sobota, 17 gru 2005, 10:47

hmmm no ja nie wiem jak mi poszło :P
okaże się jak będą wyniki :P
mam nadzieje że zdałam...
ale juz mam dość tych śmiesznych maturek...
jeszcze mi rozszerzona gegra została...
buahaha coś czyję że będzie porażka :P
a tak w ogóle to po jaką ch***** próbna matura
w grudniu? :/
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez McCool » sobota, 17 gru 2005, 12:32

wez Madziulka pod uwage ze w tym roku próbne matury były zorganizowane z własnej woli naszego dyrektora... więc cieszta się że w ogóle wam zrobili ;)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości