
)

obv napisał(a):ciekawe czy mocno sie minąłem z kluczem
sam poczatek zajebisty!!

filomata napisał(a):http://www.zso6gda.v24.pl/index.php?n=170
Tutaj jest klucz do polaka, niedlugo chyba będzie do języków i reszty.
to poszlo mi nawet nawet..ale i tak nie wiem czy zdam 
james napisał(a):obv napisał(a):ciekawe czy mocno sie minąłem z kluczem
heheh jak sie przychodzi 5 min po czasei bez dowodu to ciezko jestsam poczatek za[beeeeeep]!!
![]()
zgadzam sie czytanie bylo lekko ciezkie!!moj wniosek jest taki...rozszezona byla latwiejsza niz podstawowa


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości