Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » piątek, 9 gru 2005, 22:24

Yhm......i z moim kołem też coś niebardzo Ci poszło....... :cry:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » piątek, 9 gru 2005, 23:09

no tak ... opuściłem sie to fakt
report5
 

Postprzez kamila » sobota, 10 gru 2005, 12:17

report5 napisał(a):kurdes wysłałem babe do szpitala - ups,
:shock: Ty uważaj lepiej... ;)

TISAJA :przytul: dont łorrrri.
Kurcze, a moje życzenia się spełniają, repcio, chyba Cię wynajmę :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 10 gru 2005, 13:21

Ja chcę tylko zdrowia... :oops: :prosze:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 20:39

ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja chcę tylko zdrowia... :oops: :prosze:


myslę ciepło...

jednak babie chyba narobiłem - ale należy się... spokos wodzą, będzie żyła...
report5
 

Postprzez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 20:41

kamila napisał(a):
report5 napisał(a):kurdes wysłałem babe do szpitala - ups,
:shock: Ty uważaj lepiej... ;)

TISAJA :przytul: dont łorrrri.
Kurcze, a moje życzenia się spełniają, repcio, chyba Cię wynajmę :P


masz stały ładunek dobrych myśli - :) :przytul: :serce: :serce: :serce:
report5
 

Postprzez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 20:43

ups *******


report5 napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja chcę tylko zdrowia... :oops: :prosze:


**********

myslę ciepło... o Tobie

a tej babie z poprzedniej korespondencji, chyba narobiłem - ale należy się... spokos wodzą, będzie żyła...
report5
 

Postprzez SAVARY » niedziela, 11 gru 2005, 21:20

Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 22:28

SAVARY napisał(a):Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą :wink:


tak to działa ...
report5
 

Postprzez padalec » niedziela, 11 gru 2005, 22:32

report5 napisał(a):
SAVARY napisał(a):Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą :wink:


tak to działa ...

Chyba kbks-y.
padalec
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): wtorek, 29 lis 2005, 19:36

Postprzez kamila » niedziela, 11 gru 2005, 22:52

r5: Danke :) :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » poniedziałek, 12 gru 2005, 09:04

padalec napisał(a):
report5 napisał(a):
SAVARY napisał(a):Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą :wink:


tak to działa ...

Chyba kbks-y.

how to understand it?
report5
 

Postprzez report5 » poniedziałek, 12 gru 2005, 12:42

NataliaW napisał(a):życzenie na dziś: niech na wszytkie spotkane dzis przeze mnie osoby przejdzie mój dobry nastrój.... :)


spotkania w sieci też to dotyczy ?
report5
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości