Przejdź do zawartości
przez Tisaja » piątek, 9 gru 2005, 22:24
przez report5 » piątek, 9 gru 2005, 23:09
przez kamila » sobota, 10 gru 2005, 12:17
report5 napisał(a):kurdes wysłałem babe do szpitala - ups,
przez ZAINTERESOWANA » sobota, 10 gru 2005, 13:21
przez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 20:39
ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja chcę tylko zdrowia...
przez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 20:41
kamila napisał(a):report5 napisał(a):kurdes wysłałem babe do szpitala - ups, Ty uważaj lepiej... TISAJA dont łorrrri. Kurcze, a moje życzenia się spełniają, repcio, chyba Cię wynajmę
przez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 20:43
report5 napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Ja chcę tylko zdrowia... **********myslę ciepło... o Tobiea tej babie z poprzedniej korespondencji, chyba narobiłem - ale należy się... spokos wodzą, będzie żyła...
przez SAVARY » niedziela, 11 gru 2005, 21:20
przez report5 » niedziela, 11 gru 2005, 22:28
SAVARY napisał(a):Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą
przez padalec » niedziela, 11 gru 2005, 22:32
report5 napisał(a):SAVARY napisał(a):Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą tak to działa ...
przez kamila » niedziela, 11 gru 2005, 22:52
przez report5 » poniedziałek, 12 gru 2005, 09:04
padalec napisał(a):report5 napisał(a):SAVARY napisał(a):Uważaj Report, bo Cię za świętego wezmą tak to działa ...Chyba kbks-y.
przez report5 » poniedziałek, 12 gru 2005, 12:42
NataliaW napisał(a):życzenie na dziś: niech na wszytkie spotkane dzis przeze mnie osoby przejdzie mój dobry nastrój....
Powrót do :: hydepark
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości