Roman napisał(a):ale forum McCool'a jest ładniejsze - i coś się na nim dzieje,
w sumie to nie moje forum, tylko Wasze... mówi się, że "jacy użytkownicy takie forum" - przynajmniej ja tak mówię

ja tam jestem tylko marnym sługą sprzątającym brudy dla dobra ogółu...
Przypominam sobie jak jakiś miesiąc temu jakiś kolega zareklamował swoje forum gromkowe na gromek.go.pl. Reklamy nie wyrzuciłem. Tylko ów kolega sam stwierdził, że forum nie zda egzaminu i sam je przemianował na forum o Kotwicy Kołobrzeg.
Master, a nie lepiej jedno a porządne?
W ogóle odkąd we wrześniu po namowach kumpla zrealizowałem pomysł stworzenia forum Gromkowiczów niektórzy, mniej oryginalni łyknęli ten pomysł starając się zrobić wierną kopię jednego już istniejącego. Tylko po co?