2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » czwartek, 8 gru 2005, 21:07

KaucZ napisał(a):po co to skoro jest http://www.gromek.go.pl ?

pewnie po to, żeby było śmiesznie Kauczu :lol: albo jak to było na pewnym bilboardzie reklamowym "bo zupa była za słona" :lol: ot właśnie takie tworzenie alternatywnych for, mimo, że każdy wie o istnieniu tego jednego, świadczy tylko najlepiej o "zintegrowaniu" (a raczej o jego braku) grona Gromkowiczów... :]
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » czwartek, 8 gru 2005, 21:22

konkurencyja

ale forum McCool'a jest ładniejsze - i coś się na nim dzieje,

myślę, że koleś za bardzo się pośpieszył z prezentacją swojego forum

kaucz'u - tam jest nawet dział ZI :twisted:
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Master » czwartek, 8 gru 2005, 21:27

Ale żeby coś się na forum działo to trzeba je zareklamować, a poza tym forum nie jest do oglądania tylko do czytania?? nie sądzisz Roman?
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 8 gru 2005, 21:38

Roman napisał(a):ale forum McCool'a jest ładniejsze - i coś się na nim dzieje,

w sumie to nie moje forum, tylko Wasze... mówi się, że "jacy użytkownicy takie forum" - przynajmniej ja tak mówię ;) ja tam jestem tylko marnym sługą sprzątającym brudy dla dobra ogółu...

Przypominam sobie jak jakiś miesiąc temu jakiś kolega zareklamował swoje forum gromkowe na gromek.go.pl. Reklamy nie wyrzuciłem. Tylko ów kolega sam stwierdził, że forum nie zda egzaminu i sam je przemianował na forum o Kotwicy Kołobrzeg. :)

Master, a nie lepiej jedno a porządne?

W ogóle odkąd we wrześniu po namowach kumpla zrealizowałem pomysł stworzenia forum Gromkowiczów niektórzy, mniej oryginalni łyknęli ten pomysł starając się zrobić wierną kopię jednego już istniejącego. Tylko po co?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Master » czwartek, 8 gru 2005, 21:40

ty to jeszcze ktoś wpadł na pomysł stworzenia podobnego forum??
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 8 gru 2005, 21:48

Master napisał(a):ty to jeszcze ktoś wpadł na pomysł stworzenia podobnego forum??

nop stary, nie pierwszy żeś co mu się kopiować zachciało :) i to też na fora.pl ... do bani jest to fora.pl. Lepiej kolegów a szczególnie KOLEŻANKI ( :D ) pozapraszaj na http://www.gromek.go.pl to zrobisz coś dla dobra ogółu, bo wyłamywanie się nie ma sensu...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Kolorek » czwartek, 8 gru 2005, 21:50

Podoba mi się to drugie forum bardziej niż MCcool a dlaczego? Bo chodzi szybciej i nie jest przesycone szmelcem.
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 8 gru 2005, 21:56

no fakt, szybciej chodzi, ale mam zamiar gromek.go.pl przenieść na jakiś szybki, płatny serwer, tylko jeszcze z tym poczekam, bo jakiś rozłam sie szykuje... mógłbym rzec nawet "schizma" :)

a nie wydaje mi się, że udogodnienia z phpBB by Przemo nazwałbym szmelcem...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Kolorek » czwartek, 8 gru 2005, 21:57

Sorry bagów to tam jest tyle, że mi sie w oczach kręcą. Za dużo modów, a co do serwera płatnego polecam webd.pl 3 zł za miesiąc to nie jest dużo, a serwery naprawdę szybkie i przyjemne.
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » czwartek, 8 gru 2005, 22:04

Kolorek napisał(a):Sorry bagów to tam jest tyle, że mi sie w oczach kręcą. Za dużo modów, a co do serwera płatnego polecam webd.pl 3 zł za miesiąc to nie jest dużo, a serwery naprawdę szybkie i przyjemne.

Jakich bugów np?
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Master » sobota, 10 gru 2005, 20:32

McCool napisał(a):Jakich bugów np?


no, np: ja od 3 godzin próbuję wejść na twoje "forum" i jakoś wejść nie mogę.
Trudno jest jeszcze moje, tzw. alternatywa. pozdro.
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 21:45

Bug to w żargonie informatycznym, wyrażenie oznaczające pewien błąd, usterkę – niepożądane, powtarzające się przy zajściu określonych czynników działanie programu, wynikające z błędu człowieka na jednym z etapów tworzenia oprogramowania, zwykle na etapie projektowania lub tworzenia kodu źródłowego. / wikipedia

to raczej nie jest bug, tylko pady serwera :) ale to się zmieni... już niebawem :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Kolorek » sobota, 10 gru 2005, 21:49

McCool napisał(a):Bug to w żargonie informatycznym, wyrażenie oznaczające pewien błąd, usterkę – niepożądane, powtarzające się przy zajściu określonych czynników działanie programu, wynikające z błędu człowieka na jednym z etapów tworzenia oprogramowania, zwykle na etapie projektowania lub tworzenia kodu źródłowego. / wikipedia

to raczej nie jest bug, tylko pady serwera :) ale to się zmieni... już niebawem :twisted:


Zmartwie Cię... czy usterką nie jest błąd serwera, na którym się znajduje strona? To jest bug. W dodatku bugi masz w skrypcie logowania do panelu admina.
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » sobota, 10 gru 2005, 22:11

no tak, lepiej forum założyć na jakimś prostackim fora.pl bez możliwości modyfikacji i mieć wszystko w nosie. porwałem się na samodzielną konfigurację phpbb i co za tym idzie błędy są nieuniknione - tylko zamiast krytykować wypadałoby pomóc...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Master » sobota, 10 gru 2005, 22:41

McCool napisał(a):no tak, lepiej forum założyć na jakimś prostackim fora.pl bez możliwości modyfikacji i mieć wszystko w nosie. porwałem się na samodzielną konfigurację phpbb i co za tym idzie błędy są nieuniknione - tylko zamiast krytykować wypadałoby pomóc...


wprawdzie założyłem na jakimś tam prostackim fora.pl to nie inwestuję w żadne pierdy, które spowalniają łącze, tylko w treść. A poza tym widać spieprzyłeś to biedne phpbb by przemo. bo normalnie płakać mi się chce jak dobrze bazy danych nie możesz utzrymać. ja tam takich bugów nie mam.
co do ostatniego zdania to mnie nie krytykuj tylko pomóż...
Avatar użytkownika
Master
Bywalec
 
Posty: 41
Dołączył(a): czwartek, 11 sie 2005, 23:04
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości