Studniówkę mamy w Kielczance...
![mml [smilie=mml.gif]](./images/smilies/mml.gif)
ale damy rade

Mariol napisał(a):przyjdziemy wcześniej i będziemy chuchać żeby było na auli cieplej...![]()
Tylko pamiętajcie odświeżyć sobie oddech

redlovebloodgirl napisał(a):a co do lapania..to ja podziekuje, postoje z boku i popatrze

A wygląda na to że niektórzy z nich są tylko po to żeby sie wyrzyc na uczniach!! A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi!
redlovebloodgirl napisał(a):Mariol napisał(a):przyjdziemy wcześniej i będziemy chuchać żeby było na auli cieplej...![]()
Tylko pamiętajcie odświeżyć sobie oddech
to moze pierwsze klasy ladnie poprosimy? bo ja bede musiala sie postarac zeby nie zaspac na ta 8.30 a o wczesniejszym sie zjawieniu nawet ni ma mowy![]()
a co do lapania..to ja podziekuje, postoje z boku i popatrze
pierwsze i drugie klasy pomożecie starszyźnie...

A wygląda na to że niektórzy z nich są tylko po to żeby sie wyrzyc na uczniach!! A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi!
[/b]Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości