1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mariol » środa, 7 gru 2005, 17:23

Modły zostały wysłuchane... :)
Studniówkę mamy w Kielczance... :jupi: [smilie=mml.gif]
Mariol
 

Postprzez groszeq » środa, 7 gru 2005, 17:54

Mariol napisał(a):Modły zostały wysłuchane... :)
Studniówkę mamy w Kielczance... :jupi: [smilie=mml.gif]


HURRRRRAAAAAAAAAAAAAAA :!:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 7 gru 2005, 18:13

no to dziewczyny woskowac teraz buty i jazda na te kafelki :) ale damy rade 8)
ps da sie cos zrobic zeby na czas probnych matur bylo choc ciut cieplej na auli? :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 7 gru 2005, 20:36

redlovebloodgirl napisał(a):no to dziewczyny woskowac teraz buty i jazda na te kafelki :) ale damy rade 8)
ps da sie cos zrobic zeby na czas probnych matur bylo choc ciut cieplej na auli? :oops:

przyjdziemy wcześniej i będziemy chuchać żeby było na auli cieplej... :lol:
Tylko pamiętajcie odświeżyć sobie oddech :lol:
Mariol
 

Postprzez Mariol » środa, 7 gru 2005, 20:38

Co do śliskich kafelek... po to w sumie mamy dwóch facetów każda podczas tańca by nas łapali... :lol:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 7 gru 2005, 21:29

Mariol napisał(a):przyjdziemy wcześniej i będziemy chuchać żeby było na auli cieplej... :lol:
Tylko pamiętajcie odświeżyć sobie oddech :lol:

to moze pierwsze klasy ladnie poprosimy? bo ja bede musiala sie postarac zeby nie zaspac na ta 8.30 a o wczesniejszym sie zjawieniu nawet ni ma mowy :oops:
a co do lapania..to ja podziekuje, postoje z boku i popatrze :P
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez groszeq » środa, 7 gru 2005, 21:46

redlovebloodgirl napisał(a):ps da sie cos zrobic zeby na czas probnych matur bylo choc ciut cieplej na auli? :oops:


Ja tam chyba w kożuszku przyjdę :wink:
Avatar użytkownika
groszeq
Mistrz klawiatury
 
Posty: 378
Dołączył(a): poniedziałek, 9 maja 2005, 15:45
Lokalizacja: z bliska

Postprzez fern » środa, 7 gru 2005, 22:35

to moze pierwsze klasy ladnie poprosimy?


Uhh... jeżeli zwerbujecie więcej nauczycieli do próbnych matur to czemu nie ~~ Ale cięzko, ciężko będzie :P
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez agentWomen » środa, 7 gru 2005, 23:17

redlovebloodgirl napisał(a):a co do lapania..to ja podziekuje, postoje z boku i popatrze :P

Mie dziwie Ci się, jeszcze tej sierocie połamie się druga ręka :lol:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez bezAMBICJI » środa, 7 gru 2005, 23:32

Koperas to dobra szkoła! Ale niektórzy nauczyciele stanowczo powinni sie wybrać do psychiatry! Bo chyba nie chodzi tylko o to żeby udupić jakiegoś ucznia ;/ A wygląda na to że niektórzy z nich są tylko po to żeby sie wyrzyc na uczniach!! A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi!
Nie krytykuje wszystkich nauczycieli - większośc jest super i zasługuje na miano wzoru NAUCZYCIELA
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez Mariol » środa, 7 gru 2005, 23:45

redlovebloodgirl napisał(a):
Mariol napisał(a):przyjdziemy wcześniej i będziemy chuchać żeby było na auli cieplej... :lol:
Tylko pamiętajcie odświeżyć sobie oddech :lol:

to moze pierwsze klasy ladnie poprosimy? bo ja bede musiala sie postarac zeby nie zaspac na ta 8.30 a o wczesniejszym sie zjawieniu nawet ni ma mowy :oops:
a co do lapania..to ja podziekuje, postoje z boku i popatrze :P

Nasie faceci z klasy może sie do tego nie nadają ale pewne inne osoby... :roll:

Fakt zapomniałam że mamy na rano przyjść... :?
No to co??
Kochaniutki, najcudowniejsze i najmądrzejsze :lol: pierwsze i drugie klasy pomożecie starszyźnie... ??
Podpowiem że możliwą odpowiedzią jest : TAK... :P :wink:
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » czwartek, 8 gru 2005, 18:10

[quote="bezAMBICJI"]Koperas to dobra szkoła! Ale niektórzy nauczyciele stanowczo powinni sie wybrać do psychiatry! Bo chyba nie chodzi tylko o to żeby udupić jakiegoś ucznia ;/ A wygląda na to że niektórzy z nich są tylko po to żeby sie wyrzyc na uczniach!! A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi!
Nie krytykuje wszystkich nauczycieli - większośc jest super i zasługuje na miano wzoru NAUCZYCIELA[/quote/


podobno kazda metoda by zachecic do nauki jest dobra :P
a zatem zeby bylo ciekawiej...geografio, nadchodze :lol: 8) [/b]
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » środa, 14 gru 2005, 22:28

Drogie III klasy :P (ładny początek, co? :P ) życzę Wam powodzenia jutro na tej "maturze" :P

ps: jakich nauczycieli nie będzie? :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez kamila » czwartek, 15 gru 2005, 07:11

olkakg napisał(a):ps: jakich nauczycieli nie będzie? :twisted:
:lol:
to co? hej ho, na próbną by się jechało :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości