Vincenta napisał(a):Gratuluję. Jestem od Ciebie sporo starsza, ale jeszcze nie dojrzałam do takiej decyzji.
Co do tatuaży - podobaja mi się u kobiet małe tatuaże, jak dla mnie ten jest zdecydowanie za duży.
Zauważyłam skoro Twoja córka ma 35 lat.
A co do tatuażu => to jeszcze raz powtarzam, że jest to kwestia gustu, bo jedni mogą się do nich nie przekonać do końca życia a inni akceptować od malucha, a jeszcze innym zdanie może sie zmienić po kilku latach. A powiem szczerze, że sama nie wiem czy nie bedę żałowała decyzji za jakieś 30 lat. Być może, ale nie mam zamiaru się zastanawiać co bedzie jak bedę miała 60-70-80 lat. Po prostu, nie chce czekać lat 30 na podjęcie decyzji, bo to jest lekka bzdura. Trzeba żyć chwilą. I tak wystarczająco długo spałam z ta myślą: "zrobić, nie zrobić, o to jest pytanie"

Jak ja nie cierpie zimy.....bryyyy...... 


nie wybacze



![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)