Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez agentWomen » poniedziałek, 5 gru 2005, 21:43

Vincenta napisał(a):Gratuluję. Jestem od Ciebie sporo starsza, ale jeszcze nie dojrzałam do takiej decyzji.
Co do tatuaży - podobaja mi się u kobiet małe tatuaże, jak dla mnie ten jest zdecydowanie za duży.

Zauważyłam skoro Twoja córka ma 35 lat.
A co do tatuażu => to jeszcze raz powtarzam, że jest to kwestia gustu, bo jedni mogą się do nich nie przekonać do końca życia a inni akceptować od malucha, a jeszcze innym zdanie może sie zmienić po kilku latach. A powiem szczerze, że sama nie wiem czy nie bedę żałowała decyzji za jakieś 30 lat. Być może, ale nie mam zamiaru się zastanawiać co bedzie jak bedę miała 60-70-80 lat. Po prostu, nie chce czekać lat 30 na podjęcie decyzji, bo to jest lekka bzdura. Trzeba żyć chwilą. I tak wystarczająco długo spałam z ta myślą: "zrobić, nie zrobić, o to jest pytanie"
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Vin » poniedziałek, 5 gru 2005, 23:23

NataliaW napisał(a):A no to letnia fotka na te zimo3we dni...moze wiosne przyśpieszy.... :maruda: [smilie=smurf.gif] Jak ja nie cierpie zimy.....bryyyy...... :maruda:

Obrazek


zdjęcia na których się uśmiecham można policzyć na palcach jednej ręki.... ale co by nie było, że gbur jestem to przedstawiam dowód, ze potrafie się uśmiechać...ha...

Obrazek

no ale to było dawno temu i nie prawda teraz jest szaro i dresowo....jak się dorwe do aparatu współlokatrora to się pokaże.... :wink:


Zdecydowanie wolę widok pieknej dziewczyny.
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez agentWomen » wtorek, 6 gru 2005, 00:18

redlovebloodgirl napisał(a):agent, ucielas moja reke, ktora obciagala bluzke aby calosc byla widoczna :P nie wybacze 8) :wink:

Zatem dekonspiracja dłoni red
Czyż nie jest piękna?
Obrazek
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez cichy » wtorek, 6 gru 2005, 00:23

agentWomen napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):agent, ucielas moja reke, ktora obciagala bluzke aby calosc byla widoczna :P nie wybacze 8) :wink:

Zatem dekonspiracja dłoni red
Czyż nie jest piękna?

nie, ale to rzecz gustu :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Dziura_w_skarpecie » wtorek, 6 gru 2005, 12:41

Natalia a moj kolega ma to jedno ze zdjeć na pulpicie :zakochany:
Dziura_w_skarpecie
 

Postprzez McCool » wtorek, 6 gru 2005, 17:47

hehe pewnie ołtarzyk też sobie zrobił ;)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » wtorek, 6 gru 2005, 17:50

a czym wy sie tak podniecacie...jakims zdjeciem??...zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu...
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez MarcinR » wtorek, 6 gru 2005, 18:06

Stavro napisał(a):a czym wy sie tak podniecacie...jakims zdjeciem??...zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu...


o kotej focie stavro mowisz ??
MarcinR
 

Postprzez McCool » wtorek, 6 gru 2005, 18:06

no tak Stavro, Ty ładniejszy przecież :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Stavro » wtorek, 6 gru 2005, 18:08

McCool napisał(a):no tak Stavro, Ty ładniejszy przecież :twisted:


nie mowie ze ladniejszy...nie wkladaj mi w usta slow ktorych nie napisalem...mowie tylko ze nie ma o co tyle rabanu robic... :]
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez MarcinR » wtorek, 6 gru 2005, 18:15

..zeby chociaz ta dziewczyna byla ladna...na tym zdjeciu.



:!:
ktore pietro dzisiaj zaliczyłes ?? :P
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości