pozazdroscic Fido mozliwosci przedpremierowego obejrzenia

Ged napisał(a):Ja dokładnie dzis odgrzałem sobie Mr Vengeance, za tydzien Oldboy, a juz w styczniu 3 czesc zagosci do naszych kin..
pozazdroscic Fido mozliwosci przedpremierowego obejrzenia

) natomiast im dalej tym lepiej, zdecydowanie.
WZT napisał(a):Stavro napisał(a):a ja wlasnie obejrzalem sobie po raz drugi Underworld...heh jak ja lubie filmy o wampirach...ten filmik jest swietny...ten klimacik i muzyka...i ta wampirzyca Kate Beckinsale heh niezla laska![]()
![]()
weldug mnie ten sie kupy wogole nie trzyma i jest naciagany i to niezle.....

. Film mówi o detektywie Vidocqu, który próbuje schwytać mordercę Alchemika. Jendak okazuje się, ze to przestępca jest sprytnieszjszy i zabija Vidocqa. Zagadkę, wię próbuje rozwikłać biograf detektywa. A Nasz biograf okazuje się być...Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości