przez Didi » sobota, 3 gru 2005, 14:22
mam nadzieje ze tak, i jestem ciekaw gdzie w takich momentach jest Boski ULAN... ktory w wakacje chodzil po dyskotekach i kontrolowal kto sie bawi i w jakim wieku , a teraz siedzi na ... i nie pokazuje sie, swoja droga w rycerskiej nie raz widzialem straznikow miejskich po pracy stad wiec brak kontroli nad tym lokalem?