Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 gru 2005, 20:29

Kolorek
z matmy i dostałem 6
Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?
Wierzę w Twoją MOC
report5
ja wciąż marzę jedynie o zaliczeniu koła....nie rządam 4,5,6.....po prostu zaliczone i koniec.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 gru 2005, 20:30

Kolorek
z matmy i dostałem 6
Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?
Wierzę w Twoją MOC
report5
ja wciąż marzę jedynie o zaliczeniu koła....nie rządam 4,5,6.....po prostu zaliczone i koniec.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Kolorek » czwartek, 1 gru 2005, 20:31

TISAJA napisał(a):Kolorek
z matmy i dostałem 6
Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?
Wierzę w Twoją MOC

Z tą magią to przebieg zmienności funkcji to mogę z zamkniętymi oczami pisać :D
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » czwartek, 1 gru 2005, 20:31

Ups.......Obrazek
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 20:46

jeszcze tisaja i zainteresowana i chwila przerwy - bedzie dobrze - :)) :przytul: :przytul:
report5
 

Postprzez Agunia__ » czwartek, 1 gru 2005, 21:08

chcę żeby czas się zatrzymał - jeszcze przed świętami ;) da się zrobić?? ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez SAVARY » czwartek, 1 gru 2005, 21:09

A ja poprosze o gorące lato w grudniu!
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 21:18

SAVARY napisał(a):A ja poprosze o gorące lato w grudniu!




Jedynym warunkiem jest, by traktować je z zupełną powagą. Uwaga! Żarty i wpisy próbne, nie zyskają mocy a w szczególnych wypadkach, mogą zwrócić się przeciwko piszącemu.



ryzykujesz ?
report5
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 21:19

report5 napisał(a):
a bliżej coś ...


kiedy zobaczyłam zadania... mało co sie nie popłakałam.....
napisałam co umiałam.. i tyle....
czyli kiszka :cry:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 21:19

Agunia__ napisał(a):chcę żeby czas się zatrzymał - jeszcze przed świętami ;) da się zrobić?? ;)


to może być dłuuuuuuuugggggggaaaaaaa przyjemność ale przemijająca - tak o tym mysle
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 21:21

wspomnienie napisał(a):
report5 napisał(a):
a bliżej coś ...


kiedy zobaczyłam zadania... mało co sie nie popłakałam.....
napisałam co umiałam.. i tyle....
czyli kiszka :cry:


poczekaj, może będzie jakiś dzień litości... tak, tak - wyrok może zostać niewykonany -
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 21:22

ZAINTERESOWANA napisał(a):Repciu, mam jedno "maleńkie" życzenie: poproszę o więcej cierpliwości... :roll:


teraz o tym myslę ......................................................................
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 21:26

Kolorek napisał(a):
TISAJA napisał(a):Kolorek
z matmy i dostałem 6
Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?
Wierzę w Twoją MOC

Z tą magią to przebieg zmienności funkcji to mogę z zamkniętymi oczami pisać :D


te życzenia to też przebeig zmienności ale bardziej nieprawdopodobny

MOC zawsze jest WAMI.....................
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 1 gru 2005, 21:41

report5 napisał(a):
ZAINTERESOWANA napisał(a):Repciu, mam jedno "maleńkie" życzenie: poproszę o więcej cierpliwości... :roll:


teraz o tym myslę ......................................................................

Oby się spełniło... :roll:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 21:42

report5 napisał(a):
poczekaj, może będzie jakiś dzień litości... tak, tak - wyrok może zostać niewykonany -


Repciu obyś sie nie mylił... obyś.... bo mi cały plan padnie :cry:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości