Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?z matmy i dostałem 6
Wierzę w Twoją MOC
ja wciąż marzę jedynie o zaliczeniu koła....nie rządam 4,5,6.....po prostu zaliczone i koniec.report5
Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?z matmy i dostałem 6
ja wciąż marzę jedynie o zaliczeniu koła....nie rządam 4,5,6.....po prostu zaliczone i koniec.report5
Oszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?z matmy i dostałem 6
ja wciąż marzę jedynie o zaliczeniu koła....nie rządam 4,5,6.....po prostu zaliczone i koniec.report5
report5 napisał(a):
a bliżej coś ...

Kolorek napisał(a):TISAJA napisał(a):KolorekOszaleje chyba....jak mozna z matmy mieć 6 ?!?!?!?z matmy i dostałem 6
Wierzę w Twoją MOC
Z tą magią to przebieg zmienności funkcji to mogę z zamkniętymi oczami pisać
report5 napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):Repciu, mam jedno "maleńkie" życzenie: poproszę o więcej cierpliwości...
teraz o tym myslę ......................................................................

report5 napisał(a):
poczekaj, może będzie jakiś dzień litości... tak, tak - wyrok może zostać niewykonany -

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości