FiDo napisał(a):
no to na Twoje wesele, nie na moje... chyba, ze zrobimy laczone
Marcin to jak łączone?
a co do 9 to bedzie genialna imprezka

FiDo napisał(a):
no to na Twoje wesele, nie na moje... chyba, ze zrobimy laczone

Baltazar Gąbka napisał(a):Olka jedna i Olka druga nie wychodzcie za maz, bo popelnie samobojstwo!! Popelnie je 2 razy, bo Was jest dwie, chyba ze sa jeszcze jakies inne niewiasty co sie hajtaja to dorzuce kilka samobojstw
ojj.... Wojtuś.. ale ja zawsze marzyłam o tym ślubie
weź sobie wspomnienie i będziecie żyć długo i szczęśliwie

Baltazar Gąbka napisał(a):wspomnienie napisał(a):to ja jush nic nie wiem... 2 wesela i pogrzeb???
2 pogrzeby bo sie 2 razy zabije, chyba ze sie ktos jeszcze dolaczy![]()
Kojojowe kjedki w pudeleczku nosze
...Paskudo, nie ładnie
, bylo szaro ale jest kolorowo i nic na to nie poradzimy 
wspomnienie napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):wspomnienie napisał(a):to ja jush nic nie wiem... 2 wesela i pogrzeb???
2 pogrzeby bo sie 2 razy zabije, chyba ze sie ktos jeszcze dolaczy![]()
Kojojowe kjedki w pudeleczku nosze
![]()
...Paskudo, nie ładnie
, bylo szaro ale jest kolorowo i nic na to nie poradzimy
Grzejniczku Ty, ktory ma awarie 
Baltazar Gąbka napisał(a):a o jakiej marzysz?
co chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dzieckaUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości