Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:07

FiDo napisał(a):

no to na Twoje wesele, nie na moje... chyba, ze zrobimy laczone :D


Marcin to jak łączone?
a co do 9 to bedzie genialna imprezka :twisted:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:09

Olka jedna i Olka druga nie wychodzcie za maz, bo popelnie samobojstwo!! Popelnie je 2 razy, bo Was jest dwie, chyba ze sa jeszcze jakies inne niewiasty co sie hajtaja to dorzuce kilka samobojstw :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:12

to ja jush nic nie wiem... 2 wesela i pogrzeb??? :aniolek2:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:14

wspomnienie napisał(a):to ja jush nic nie wiem... 2 wesela i pogrzeb??? :aniolek2:


2 pogrzeby bo sie 2 razy zabije, chyba ze sie ktos jeszcze dolaczy :D :twisted: Kojojowe kjedki w pudeleczku nosze
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 18:14

Baltazar Gąbka napisał(a):Olka jedna i Olka druga nie wychodzcie za maz, bo popelnie samobojstwo!! Popelnie je 2 razy, bo Was jest dwie, chyba ze sa jeszcze jakies inne niewiasty co sie hajtaja to dorzuce kilka samobojstw :twisted:


:smiech: ojj.... Wojtuś.. ale ja zawsze marzyłam o tym ślubie :D weź sobie wspomnienie i będziecie żyć długo i szczęśliwie :P :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez agentWomen » czwartek, 1 gru 2005, 18:16

A moze nakrecicie taki film :lol:
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:17

agentWomen napisał(a):A moze nakrecicie taki film :lol:


a wystapisz z nami? Prooooooooooooooooosze Agus :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:18

Baltazar Gąbka napisał(a):
wspomnienie napisał(a):to ja jush nic nie wiem... 2 wesela i pogrzeb??? :aniolek2:


2 pogrzeby bo sie 2 razy zabije, chyba ze sie ktos jeszcze dolaczy :D :twisted: Kojojowe kjedki w pudeleczku nosze



:smiech: :doh: ...Paskudo, nie ładnie :wink: , bylo szaro ale jest kolorowo i nic na to nie poradzimy :roll:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:19

wspomnienie napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):
wspomnienie napisał(a):to ja jush nic nie wiem... 2 wesela i pogrzeb??? :aniolek2:


2 pogrzeby bo sie 2 razy zabije, chyba ze sie ktos jeszcze dolaczy :D :twisted: Kojojowe kjedki w pudeleczku nosze



:smiech: :doh: ...Paskudo, nie ładnie :wink: , bylo szaro ale jest kolorowo i nic na to nie poradzimy :roll:


Ale kochasz taka paskude :twisted: Grzejniczku Ty, ktory ma awarie :P
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 18:20

ejjj.... ja tylko delikatnie przypominam, że wychodze za mąż :P to na mnie (i na Fidziaku) powinna sie skupić rozmowa, a nei na Wojtku i jego kredkach :P :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez agentWomen » czwartek, 1 gru 2005, 18:20

Baltazar Gąbka napisał(a):a wystapisz z nami? Prooooooooooooooooosze Agus :twisted:

W jakiej Roli??
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:21

wyznania przez telefon.. bo cierpieć bedziesz.. a jak sie [smilie=hang.gif] to ja nnie poradze sobie bez Ciebie.
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez Baltazar Gąbka » czwartek, 1 gru 2005, 18:21

agentWomen napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):a wystapisz z nami? Prooooooooooooooooosze Agus :twisted:

W jakiej Roli??


a o jakiej marzysz? :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 18:23

ale offtopow... i znow bedzie na mnie


Olu juz już zjmujemy sie Tobą :P
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez agentWomen » czwartek, 1 gru 2005, 18:23

Baltazar Gąbka napisał(a):a o jakiej marzysz? :)

Chce być w bardzo złej roli tzn. moze jakas wredna teściowa sie przyda :twisted: co chce rozjechac 'przypadkiem' narzeczoną /nerzeczonego swojego dziecka
Avatar użytkownika
agentWomen
Ważniak
 
Posty: 272
Dołączył(a): wtorek, 30 lis 2004, 21:38
Lokalizacja: z nienacka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron