NataliaW napisał(a):RaCiK napisał(a):Szkoda, że zgubiłem Twój numer, oddzwoniłbym i powiedział, że ...
no wiesz, jak mogłeś zgubić numer do koguta?![]()
![]()
To przypomnij mi z łaski swojej na PW, a zapewne kiedyś skorzystam z usług "Koguta"
Oczywiście odpalę Ci coś ekstra za to 

i ... nie dziękuje 


poległam ..