Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez RaCiK » czwartek, 1 gru 2005, 00:04

NataliaW napisał(a):
RaCiK napisał(a):Szkoda, że zgubiłem Twój numer, oddzwoniłbym i powiedział, że ...

no wiesz, jak mogłeś zgubić numer do koguta? :shock: :P


To przypomnij mi z łaski swojej na PW, a zapewne kiedyś skorzystam z usług "Koguta" :D Oczywiście odpalę Ci coś ekstra za to :p
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 11:30

olkakg napisał(a):
Stavro napisał(a):
ja moge co mi szkodzi...zycze powodzenia... :P


to tak od 11 :twisted: i ... nie dziękuje :D :roll:


wygrywajjjj -
report5
 

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 11:31

kamila napisał(a):wkładam tu swoją myśl, w sumie życzenie jak tylko pojawi sie pierwsza gwiazdka na niebie to ja ją rezerwuje dla siebie :wink: :oops:


ty masz u mnie takie chody że spokos ...
report5
 

Postprzez Stavro » czwartek, 1 gru 2005, 13:18

NataliaW napisał(a):życzenie na dziś....hmm....aby choć jedna osoba nie zapomniała o moich imieninach...to by było już fajowo.... :oops:

ale jak to mówil Kłapouchy : "Ale zresztą...czym są urodziny? Dzis są jutro ich nie ma." A imieniny jeszcze mniej znaczą.... :wink:


Mimo wszytko było by miło....



wszystkiego najlepszego... :) :) wirtualnie moge Ci przeslac zyczenia... :wink:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 13:20

Natalko, wszystkiego naj, naj, zeby sie spelnialy wszystkie Twoje zyczenia i zeby kazdy dzien byl jeszcze lepszy od poprzedniego :)

(wlasnie sprawdzalysmy z kolezanka, kto dzis ma imieniny, wiec wiedzialam :P)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 13:29

NataliaW napisał(a):życzenie na dziś....hmm....aby choć jedna osoba nie zapomniała o moich imieninach...to by było już fajowo.... :oops:

ale jak to mówil Kłapouchy : "Ale zresztą...czym są urodziny? Dzis są jutro ich nie ma." A imieniny jeszcze mniej znaczą.... :wink:


Mimo wszytko było by miło....


truskewk z bitą smietaną i wszystkiego najlepszego - mniam
oraz dobre mysli leca w Twoją stronę
report5
 

Postprzez kamila » czwartek, 1 gru 2005, 16:20

1)
report5 napisał(a):ty masz u mnie takie chody że spokos ...

2)
SAVARY napisał(a):W zębach Ci ją przyniosę! :wink:

dziękuje, jesteście kochani, :przytul: ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 1 gru 2005, 17:22

report5 napisał(a):wygrywajjjj -


3 miejsce... :?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez wspomnienie » czwartek, 1 gru 2005, 17:44

[smilie=chop.gif] poległam .. r5

a miało być tak pieknie :placze: :placze: :placze:
Avatar użytkownika
wspomnienie
Ważniak
 
Posty: 226
Dołączył(a): środa, 14 kwi 2004, 10:49
Lokalizacja: sklepienie niebieskie :)

Postprzez report5 » czwartek, 1 gru 2005, 19:50

wspomnienie napisał(a):[smilie=chop.gif] poległam .. r5

a miało być tak pieknie :placze: :placze: :placze:


a bliżej coś ...
report5
 

Postprzez ZAINTERESOWANA » czwartek, 1 gru 2005, 20:03

Repciu, mam jedno "maleńkie" życzenie: poproszę o więcej cierpliwości... :roll:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Kolorek » czwartek, 1 gru 2005, 20:04

Nie wiem jak Ty to robisz ale jesteś boski. Oddała nauczycielka dzisiaj jeden z dwóch sprawidzanów z matmy i dostałem 6 :D
Avatar użytkownika
Kolorek
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): środa, 30 lis 2005, 17:50
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości